توقف ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ارزان به کاربران کم درآمد آمریکا

میلیون‌ها نفر از کاربران کم درآمد خدمات اینترنت پرسرعت در آمریکا به تازه‌ترین قربانیان سیاست های دونالد ترامپ مبدل شده‌اند؛ زیرا وی و همکارانش اعتقادی به ارائه یارانه به این افراد ندارند.

توقف ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ارزان به کاربران کم درآمد آمریکا

منصوبان تازه ترامپ در کمیسیون فدرال ارتباطات امریکا اجرای برنامه ای را متوقف کرده اند که بر مبنای آن میلیون ها خانواده کم درآمد در ایالات متحده می توانستند با پرداخت هزینه ای کمتر به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کنند.

آجیت پای رییس جدید این کمیسیون دو روز پیش با اعلام این خبر افزود: تصمیم یاد شده ناشی از این امر است که اکثریت اعضای ارشد کمیسیون یاد شده مدافع چنین تصمیمی نیستند. ظاهرا از 5 کمیسیونر کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا سه نفر و از جمله خود اجیت پای با آن مخالف بوده اند.

وی از 9 شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ارزان قیمت خواسته تا ارائه خدمات یاد شده را متوقف کنند، زیرا دولت نیست از این بابت به آنها کمک کند. در قالب این طرح اعتباری 9.25 دلاری در ماه در اختیار 13 میلیون خانواده کم درآمد آمریکایی برای دسترسی به اینترنت پرسرعت قرار می گرفت که از این پس پرداخت نخواهد شد. پیش بینی می شود این تصمیم شکاف دیجیتال را در ایالات متحده بیش از گذشته افزایش دهد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه

    نقد و بررسی بازی