رضا مقدسی پیشکسوت رسانه‌ای به دیار حق شتافت

رضا مقدسی از مدیران و فعالان رسانه‌ای و مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر، صبح جمعه پس از ماه‌ها تحمل بیماری درگذشت.

رضا مقدسی پیشکسوت رسانه‌ای به دیار حق شتافت

رضا مقدسی پیشکسوت و فعال رسانه‌ای و مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری گوارشی،  همزمان با ایام فاطمیه  صبح امروز (جمعه ۱۳ بهمن) در سن ۵۰ سالگی پس از ماه‌ها تحمل بیماری، به دیار حق شتافت.

به گزارش عصر ارتباط،  رضا مقدسی فعالیت در این عرصه را از سن 20 سالگی و در روزنامه قدس شروع کرد و در ادامه همکاری با این روزنامه، مسئولیت‌هایی نظیر پروژه سراسری روزنامه قدس و سردبیری و معاونت مدیر مسئول این روزنامه در تهران را نیز عهده دار شد و بعدها در بخش های مختلف تحریریه صدا و سیما، دبیری سرویس های جامعه و سیاسی روزنامه جام جم، قائم مقامی مدیرمسئول همشهری، مدیرمسئولی روزنامه خبر، مدیرعامل شرکت ارتباطات روزنامه ایران، مدیرمسئولی روزنامه بین المللی تهران تایمز و مدیرعاملی خبرگزاری مهر ایفای نقش کرد.

پست‌های گسترده و فعالیت میدانی مقدسی در عرصه رسانه، از وی مدیر و صاحب‌نظری باتجربه در زمینه روزنامه‌نگاری انقلاب اسلامی ساخت. این مدیر پیشکسوت علاوه بر روزنامه‌نگاری، سوابقی در زمینه مدیریت روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فعالیت‌های تشکیلاتی در حوزه روزنامه‌نگاری داشت و دو دوره عضو هیئت مدیره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان بوده است.

عصر ارتباط، درگذشت این فعال رسانه‌ای پر تلاش را به خانواده آن مرحوم، جامعه خبری کشور و همکارانش تسلیت گفته و برای بازماندگان آرزوی صبر دارد.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه