برگزاری بیست دومین  مسابقات نادکاپ در دانشگاه صنعتی شریف

بیست دومین مسابقات نادکاپ، مسابقات و جشنواره ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

برگزاری بیست دومین  مسابقات نادکاپ در دانشگاه صنعتی شریف

 بیست و دومین دوره مسابقات و جشنواره ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی دانشگاه صنعتی شریف (نادکاپ شریف) به منظور شناسایی و هدایت استعداد‌های دانش آموزان، پرورش خلاقیت و نوآوری ایشان، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در آنان و تقویت هویت ملی و فرهنگی با تاکید بر کشف نیازسنجی و توانمندیهای علمی‌و عملی داخلی، در تجربه یک کار گروهی شیرین به تاریخ 10 و 11 اسفند ماه سال جاری و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی‌دانشگاه صنعتی شریف، این مسابقات و جشنواره که بزرگترین فستیوال دانش آموزی کشور در حوزه علوم نوین با رویکرد STEAM  و PBL می‌باشد، با حضور بیش از سه هزار دانش آموز از 100 شهر کشور در بیش از ۶۰  بخش متنوع، در رشته‌های نانو، رباتیک و میکروالکترونیک، هوافضا، زیست فناوری، نجوم، ماشینهای سوخت شیمیایی و برنامه نویسی اندروید، طراحی سه بعدی و ... در تمامی‌مقاطع تحصیلی برگزار می‌گردد.

لازم بذکر است، دانشگاه شریف بعنوان معتبرترین برند دانشگاهی ایران در حوزه علوم مهندسی، مهمترین حامی‌معنوی این مسابقات است و حضور اساتید دانشگاه در شورای سیاستگذاری و دانشجویان دانشگاه در کمیته علمی‌و تیم اجرایی مسابقات، مطمئنا فضای مسابقات را به منصه ظهور و بروز خلاقیت و نوآوری دانش آموزان در این فضای آموزشی پراهمیت تبدیل خواهد کرد.

این مسابقات در رشته‌های زیر برگزار می‌شود:

رباتیک: آتش نشان، فوتبالیست، جنگجو، پارک نوری، تعقیب و گریز رالی، انباردار، بازو‌های رباتیک، فرهنگ ترافیک، ماز، مدیریت بحران، تعقیب خط، شی جمع کن مغناطیسی، ترابری استاراتژیک، جابه جایی توپ‌ها اورانیوم، خانه دار

هوا فضا: گلایدر بدون سازه و سازه دار،‌هاورکرافت، پهباد عمود پرواز

علوم پایه: نانو شیمی، زیست فناوری، نجوم، چرتکه، ماشین‌های سوخت شیمیایی ( کمیکار )، آزاد

المپیاد بازی‌های خلاق، طراحی و شبیه سازی سه بعدی، برنامه نویسی اندروید

پایان مهلت ثبت نام : ۲۷ بهمن ماه 1396

زمان: 10 و 11 اسفند ماه 1396

مکان: دانشگاه صنعتی شریف

همچنین جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی www.nadcup.ir  مراجعه کرده و یا با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن ۶۶۱۹۷۲۹۰-۰۲۱ حاصل کنید..

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه