پوشش ۱۲۴۶ شهر کشور به نسل سوم و چهارم موبایل

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پوشش‌دهی ۱۲۴۶ شهر به نسل سوم و چهارم موبایل خبر داد.

پوشش ۱۲۴۶ شهر  کشور به نسل سوم و چهارم موبایل

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ۱۲۴۶ شهر تحت پوشش نسل سوم و چهارم موبایل قرار گرفت تا مردم عادلانه از خدمات استفاده کنند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: از امروز خدمات نسل سوم و چهارم تلفن همراه در تمام ۱۲۴۶ شهر ایران در دسترس خواهد بود.

وی در این توئیت از هشتگ‌های #دهه_فجر و #دولت_تدبیر_و_امید استفاده کرده است.

وزیر ارتباطات همچنین در صفحه اینستاگرام خود این خبر را بازنشر کرده است. وی تاکید کرد که پوشش نسل سوم و چهارم تلفن همراه در همه ۱۲۴۶ شهر کشور کامل شده است.

جهرمی پیش از این وعده داده بود تا دهه فجر امسال تمامی شهرهای کشور تحت پوشش خدمات نسل سوم و چهارم موبایل قرار خواهد گرفت.

وی امروز با حضور در استان خراسان رضوی و در حاشیه افتتاح پروژه های ارتباطی این استان اعلام کرد که از امروز تمام شهرهای کشور شامل بیش از ۱هزار و ۲۴۶ شهر به شبکه نسل سوم و چهارم تلفن همراه متصل شدند تا مردم شهرهای کشور به صورت عادلانه و مساوی از خدمات آن بهره مند شوند.

دیدگاه‌ها

  • سورنا شهابی

    سورنا شهابی , 17 بهمن 1396 03:07 ب.ظ

    تالیا که پوشش LTE و دیتا نداره که تو برچسب ها اسمشو آوردید. مدیر عامل تالیا تلکام 95 با خود شما یعنی هفته نامه عصر ارتباط مصاحبه کرد که تا الکامپ 95 خدمات دیتا ارایه خواهد کرد الان بهمن 96 داره تموم میشه هیچ کاری نشده.

ارسال دیدگاه