مدیر بانکداری اختصاصی بانک اقتصاد نوین خبر داد: توسعه هم‌‌افزایی شرکت‌های گروه اقتصادنوین برای تامین منافع مشتریان

درویشها مدير بانکداري اختصاصي بانک اقتصادنوين از توسعه هم‌‌افزایی شرکت‌های گروه اقتصادنوین برای تامین منافع مشتریان خبر داد. م

مدیر بانکداری اختصاصی بانک اقتصاد نوین خبر داد: توسعه هم‌‌افزایی شرکت‌های گروه اقتصادنوین برای تامین منافع مشتریان

مدير بانکداري اختصاصي بانک اقتصادنوين ضمن اشاره به لزوم توسعه هم‌افزايي شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين براي تامين منافع مشتريان اين بانک، گفت: به منظور ارايه خدمات نوين و مطلوب به مشتريان، اين بانک تفاهم‌نامه مشترکي با کارگزاري تامين سرمايه نوين منعقد کرده است.
به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسين درويشها در خصوص اين تفاهم‌نامه گفت: براساس اين تفاهم‌نامه شعب بانک اقتصادنوين با همکاري کارگزاري تامين سرمايه نوين خدمات مالي جامع‌تري را به مشتريان بانک و عموم مردم ارايه مي‌کنند.
وي اظهار داشت: مرحله نخست اين همکاري پس از اخذ مجوز مربوطه از سازمان بورس آغاز شده و در اين مرحله 20 شعبه بانک به صورت آزمايشي اين خدمات را ارايه مي‌کنند که در ادامه ارايه اين خدمات در تمام شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور انجام خواهد شد.
وي با اشاره به راهبرد کلان بانک در خصوص ارايه خدمات جامع‌تر به مشتريان بانک اقتصادنوين و توسعه هم‌افزايي در گروه گفت: بخشي از مشتريان بانک اقتصادنوين در بازار سرمايه حضور فعالي دارند، که به منظور تسهيل ارايه خدمت به اين گروه از مشتريان خدمات متنوعي با همکاري شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين به مشتريان ارايه مي‌شود؛ ضمن اينکه مشتريان بانک از خدمات باشگاه مشتريان اين شرکت نيز استفاده خواهند کرد.
وي در خصوص جزييات خدمات ارايه شده گفت: سهولت دريافت و انتقال سفارش خدمت مشتريان در شرکت کارگزاري تامين سرمايه در خصوص مواردي نظير اخذ کد بورسي، تغيير ناظر، فعال‌سازي معاملات آنلاين، امکان بهره‌مندي از خدمات مرکز تماس شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين، تشکيل سبد اختصاصي براي مشتريان و ارايه خدمات مشاوره‌اي، ارايه خدمات آموزشي و مشاوره تحليلي کارگزاري به مشتريان، ارايه مشاوره پرتفوي مشتريان، بهره‌مندي مشتريان از تالار گفت‌وگو و مشاوره گروه‌هاي تخصصي تحليل‌گر کارگزاري، ارايه خدمات بورس کالا و پذيرش محصول و فروش در بورس کالا و انجام معاملات آتي سکه خدمت نوين شبکه شعب با همکاري شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين خواهند داد.
وي همچنين گفت: علاوه بر اين شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين آمادگي تامين مالي با استفاده از ابزارهاي نوين مالي را براي مشتريان بانک خواهد داشت.
درويشها در خصوص گروه‌هاي هدف مشتريان اين خدمات جديد بانک اقتصادنوين گفت: تمام مشتريان بانک اقتصادنوين و نيز ساير فعالين اين بخش در بازار کشور مي‌توانند از اين خدمات استفاده کنند.
مدير بانکداري اختصاصي بانک اقتصادنوين در ادامه به جايگاه مطلوب کارگزاري تامين سرمايه نوين در ميان شرکت‌هاي کارگزاري اشاره کرد و گفت: شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين از معدود کارگزاري‌هاي کشور است که مجوز ارايه تمامي خدمات بازار سرمايه را در اختيار دارد و در ارايه خدمت به مشتريان محدوديتي ندارد.
وي گفت: در حال حاضر خدمات اين شرکت از طريق 23 ايستگاه سراسري در کل کشور به مشتريان ارايه مي‌شود که با ارايه خدمات اين شرکت از طريق شعب بانک اقتصادنوين دسترسي به خدمات اين شرکت تسهيل خواهد شد.
396/11/12
منبع: اداره روابط عمومي
 

نقد و بررسی بازی