با گوگل دیگر نگران شکستن تخم‌مرغ نیستید!

اگر از شکسته شدن تخم مرغ‌های خریداری شده در حین جابجایی خسته شده‌اید، بالاخره گوگل با ثبت اختراعی خاص در این زمینه برای حل مشکل مذکور اقدام کرده است.

با گوگل دیگر نگران شکستن تخم‌مرغ نیستید!

اگر از شکسته شدن تخم‌مرغهای خریداری شده در حین جابجایی خسته شده‌اید، بالاخره گوگل با ثبت اختراعی خاص در این زمینه برای حل مشکل مذکور اقدام کرده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، گوگل که از سال ۲۰۱۳ خدماتی موسوم به اکسپرس را برای فروش و تحویل کالا راه اندازی کرده، دوست ندارد به علت آسیب دیدن محصولاتش در حین انتقال زیان مالی ببیند و از همین رو جعبههای مقوایی تازه ای را برای قراردادن و حمل تخم‌مرغ طراحی کرده است.

آنچه که این جعبهها را از شانههای عادی تخم‌مرغ متمایز می‌کند، وجود تعدادی طاق گنبدی شکل مقعر است که خم شدن آنها به درون جعبهها باعث می‌شود هر تخم‌مرغ بدون تحرک در جای خود ثابت بماند.

هر یک از این منافذ گنبدی شکل به اندازه ناحیه زیرین یک فنجان کوچک است و وجود آنها باعث می‌شود حتی در صورت تکانهای شدید یا افتادن کل جعبه تخم‌مرغ هیچ یک از آنها آسیبی نبیند. کارتونهای بسته بندی این جعبهها هم توسط گوگل به شیوه ای خاص طراحی شده تا هر یک از جعبههای یادشده کاملا در جای خود محکم شوند.

عضویت در خدمات گوگل اکسپرس رایگان بوده و کاربران در صورت انجام خریدهایی با حداقل ارزش ۲۵ تا ۳۵ دلار می‌توانند بدون پرداخت هزینه حمل و نقل محصولات خریداری شده را دریافت کنند.