افراد منع شده از توئیتر امکان بازگشت به آن را ندارند

توئیتر ابزاری را به این شبکه اجتماعی اضافه کرده است که از ایجاد حساب‌های کاربری جدید توسط افراد منع شده از استفاده از این سایت جلوگیری و جستجوی ایمن را در آن ممکن می کند.

افراد منع شده از توئیتر امکان بازگشت به آن را ندارند

ابزار جستجوی ایمن توییتر ، میزان نمایش محتوای بلوکه شده را به حداقل می رساند تا این نوع محتوا که معمولا شامل فحاشی و توهین هستند در معرض دید کاربران قرار نگیرند.

توییتر چند ماه قبل روش های جدیدی را ابداع کرد تا کاربران بتوانند پست ها و محتوای ارسالی نامناسب را از دسترس خارج کرده و سپس آنها را گزارش کنند. حالا با ارائه امکانات و ابزار جدید این شرکت یک گام دیگر به پیش نهاده تا توییتر را پالایش کند و دسترسی و نمایش محتوای نامناسب را به حداقل برساند.

مدیران توییتر می گویند تلاش دارند مدافع آزادی بیان باشند و در عین حال جلوی سوءاستفاده از سایت یاد شده و همین طور آزار و اذیت دیگر کاربران را بگیرند. توییتر قول داده تا جلوی فعالیت کاربران نامناسب را در این سایت بگیرد تا دیگر کاربران با محتوای ارسالی نامناسب آنها برخورد نداشته باشند.

بنابراین افرادی که به طور دائمی از توییتر حذف شده باشند، شانسی برای فعالیت مجدد در آن نخواهند داشت و با توجه به سوابقشان نمی توانند حساب های کاربری جدیدی خلق کنند. توییتر فهرستی از این افراد را خلق کرده و در صورت جستجوی توییتر هم محتوای خلق شده توسط آنها را نمایش نمی دهد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه