تحولی شگرف، در دنیای شارژهای بی‌سیم!

نوعی میز در دنیای تکنولوژی تولید شده است که به عنوان شارژ بی‌سیم برای تمامی موبایل‌ها ،لپ تاپ‌ها ، تبلت‌ها و حتی ساعت هوشمند کاربرد دارد.

تحولی شگرف، در دنیای شارژهای بی‌سیم!

دنیای تکنولوژی اختراعی را در زمینه‌ شارژهای بی‌سیم به ثبت و تولید رسانده است که باعث شگفتی و حیرت کاربران شده است. 

به گزارش عصر ارتباط، این تکنولوژی جدید که یک میز است و FurniQi نام دارد که  بدون احتیاج به کابل تمامی موبایل ها ،لپ تاپ ها ، تبلت ها و حتی ساعت هوشمند  کاربران را شارژ می‌کند .

این میز دارای یک چیپ شارژ بی‌سیم Qi است که با هر دستگاهی که با این تکنولوژی سازگاری داشته همگام و به سرعت وسایل دنیای فناوری را شارژ می‌کند.

شرکت تولیدکننده این شارژ که یک شرکت لندنی به نام «Fonesalesman» است با الهام گرفتن از محصولات کمپانی «Ikea» اقدام به ساخت این میز با توانایی شارژ دستگاه‌های هوشمند کرده است. این کمپانی در نمایشگاه بین‌المللی IFA از نمونه اولیه میز شارژ بی‌سیم پرده‌برداری کرد که اولین محصول خط تولید مبلمان است.

کاربر می‌تواند میز «FurniQi» را در کمتر از یک دقیقه سرهم کند. کیت کامل این میز شامل یک میز چوبی، دو پایه چفتی، چهار پیچ و مهره و یک پیچ آلن (پیچی است که در یک سرش حفره‌ای شش‌ضلعی دارد که نوک آچار آلن موقع استفاده در آن قرار می‌گیرد. معمولا در بستن قطعات دوچرخه از این پیچ استفاده می‌‌‌شود) برای سرپا نگه داشتن کل ساختار این میز است.


تحولی اعجاب انگیز، در دنیای شارژهای بی‌سیم!

 

 جالب است بدانید که نمونه اولیه این میز در نمایشگاه IFA دارای دو دیسک شارژ متصل بود، اما به احتمال زیاد این شرکت  در ساخت مدل بعدی فقط از یک دیسک شارژ استفاده شود.

گفتنی است که این میز دارای قابلیت‌هایی از جمله تنظیم الگو مصرف باتری وافزایش یا کاهش سرعت شارژ را دارد.  قیمت این محصول 200 دلار عنوان شده است.

 

نقد و بررسی بازی