هدست‌های واقعیت مجازی مجهز به نمایشگر می‌شوند

سه شرکت بزرگ فناوری با همکاری یکدیگر ۱۰ میلیون دلار در شرکتی سرمایه گذاری کرده اند تا نمایشگرهای فوق دقیق کوچکی برای هدست های واقعیت مجازی و افزوده تولید شود.

هدست‌های واقعیت مجازی مجهز به نمایشگر می‌شوند

اپل، ال جی و والو این سرمایه گذاری را در شرکتی به نام ای مگین انجام داده اند که به علت تولید نمایشگرهای OLED کوچک برای استفاده در ارتش، مراکز درمانی و صنایع مختلف شهرت فراوانی دارد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، تولید نمایشگرهای OLED کوچک قابل نصب در هدست‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده زمینه را برای تولید عینک‌های جدیدی فراهم می‌کند که مشکلات دست و پاگیر هدست‌های فعلی را ندارند و استفاده از خدمات واقعیت افزوده را هم ممکن می‌کنند.

انتظار می‌رود اپل از فناوری این شرکت برای تولید یک عینک واقعیت افزوده اختصاصی استفاده کند و پلتفرم بازی والو هم با همکاری ال جی یک هدست خاص بازی‌های واقعیت مجازی را از همین طریق طراحی کند. دقت نمایشگرهای تولید شده توسط ای مگین هم اکنون ۲۰۴۸ در ۲۰۴۸ پیکسل است.

اپل، ال جی و والو با خرید تازه خود بیش از ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار سهم ای مگین را خریداری کرده اند. ارزش هر یک از سهام این شرکت در حال حاضر ۱.۴۵ دلار است.

نقد و بررسی بازی