و بالاخره ایموجی‌های سامسونگ به روز شدند!

سامسونگ پس از مدت‌ها ایموجی‌های خود را به روز رسانی کرد.. گرچه بسیاری معتقدند سامسونگ هرگز در تولید ایموجی‌ها موفقیت آمیز عمل نکرده است .

و بالاخره ایموجی‌های سامسونگ به روز شدند!

 سامسونگ هرگز به خاطر ایموجی‌هایش معروف نببوده و احتمالا نخواهد بود .درواقع این شرکت جزو برندهایی است که در طراحی ایموجی‌ها چندان عامه پسند رفتار نمی‌کند .

به گزارش عصر ارتباط، به اعتقاد بسیاری از کاربران ایموجی‌ها  فقطدایره‌های زردرنگی بودند که حتی برخی اوقات  در انتقال مفهوم هم عملکرد درستی به نمایش نمی‌گذاشتند. برای مثال ممکن بود ایموجی‌هایی  که ظاهری مشابه با نماد شوکه شدن را در موبایل شما نشانمی‌دادند ، در موبایل هوشمند دوستتان مفهوم گرسنگی را به نمایش می‌گذاشت .

اما به نظرمی‌رسد دوران تلخ سامسونگی‌ها به سر آمده و  با ارتقای رابط کاربریSamsung Experience  از نسخه ۸.۵ به ۹، آرشیو ایموجی‌های سامسونگ هم  تغییراتی قابل توجه را مشاهده کرده و به روز رسانی شده اند .

با تغییرات جدید ، ایموجی‌های سامسونگ اکنون به ایموجی‌های سایر شرکت‌ها شباهت بیشتری دارند و در انتقال مفهوم موفقیت آمیزتر از گذشته عملمی‌کنند.خوشبختانه در ایموجی‌های جدید، حالات صورتک‌ها طراحی مجدد شده است . افزون بر این  رنگ ایموجی‌های حیوانات هم تغییر کرده تا با سایر سیستم‌های عامل سازگاری بیشتری داشته باشد.

در Samsung Experience  جدید، شاهد ایموجی‌هایی شامل یک صورت با چشم‌های ستاره ای، یک سر در حال انفجار و یک چهره با عینک تک لنزی نیز هستیم که پیش از این وجود نداشت .

 موضوع مهم دیگر این است که  سامسونگ رنگ پوست پیش فرض تمام ایموجی‌هایش را رنگ زرد استاندارد کاراکترهای انیمیشن سیمپسون‌ها قرار داده است . البتهمی‌توان آن‌ها را تغییر داد. برای دسترسی به ایموجی‌های جدید، لازم است که آپدیت اندروید اوریو را دریافت کنید .