گوگل نسخه کم‌حجم Gmail را منتشر کرد

گوگل براي کساني که مجبورند با موبايل هاي ضعيف و اقتصادي ايميل هايشان را چک کنند، نسخه کم حجم و بهينه اي از جيميل را منتشر کرده که مصرف منابع سخت افزاري بسيار اندکي دارد.

گوگل نسخه کم‌حجم Gmail را منتشر کرد

گوگل براي کساني که مجبورند با موبايل‌هاي ضعيف و اقتصادي ايميل‌هايشان را چک کنند، نسخه کم حجم و بهينه اي از جيميل را منتشر کرده که مصرف منابع سخت افزاري بسيار اندکي دارد.
به گزارش عصر ارتباط، Gmail Go بعد از نسخه‌هاي کم حجم يوتوب، گوگل مپس، گوگل اسيستنت و جي‌بورد جديدترين اپ گوگل است که براي اجرا روي موبايل‌هايي با 1 گيگابايت رم يا کمتر طراحي شده که هم اکنون مي توانيد آن را از پلي استور دريافت کنيد.
به گفته گوگل، اين نسخه از جيميل در عين حفظ سرعت هميشگي سبک تر شده و منابع کمتري مصرف مي کند. هر چند ممکن است بعضي قابليت‌هاي نسخه کامل را در آن مشاهده نکنيد.
با اين حال گوگل وجود قابليت‌هايي مثل پشتيباني از چندين اکانت، اينباکس هوشمند، ابزار ضد اسپم و همچنين 15 گيگابايت فضاي خالي براي ذخيره ايميل در اين نسخه را تأييد کرده است.
Gmail Go فعلا براي کشورهاي محدودي منتشر شده و صرفا کاربراني مي توانند از آن استفاده کنند که اندرويد 8.1 اوريو را در موبايل‌هايشان نصب کرده باشند.