تولید گوشی تاشوی سامسونگ در سه ماهه چهارم 2017 آغاز می‌شود

سامسونگ برای اینکه از کیفیت ساخت گوشی تاشوی خود اطمینان حاصل کند، تولید این محصول را به سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ موکول کرده است.

تولید گوشی تاشوی سامسونگ در سه ماهه چهارم 2017 آغاز می‌شود

ماه گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ می‌خواهد گوشی هوشمند تاشوی خود را در سه‌ماهه سوم یا چهارم سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه کند. با این حال، طبق یک گزارش جدید، عرضه گوشی تاشوی سامسونگ به‌احتمال زیاد در سال ۲۰۱۸ اتفاق خواهد افتاد، چرا که تولید این محصول از سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ آغاز می‌شود.

طبق این گزارش، ظاهرا سامسونگ قصد دارد تولید محدودی از این گوشی تاشو را در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ آغاز کند و انتظار نمی‌رود تولید انبوه این دستگاه تا نیمه دوم سال ۲۰۱۸ اتفاق بیفتد.

گفته می‌شود علت تأخیر صورت گرفته، مشکلات فنی است که در بخش تولید محصول و قابل اطمینان بودن قاب پلاستیکی پلی آمید وجود دارد. این قاب برای محصول بسیار اهمیت دارد و عاملی است که امکان تا شدن گوشی را فراهم می‌کند. در گزارش آمده است:

درحالی‌که لایه‌های پلی آمید در ابعاد بسیار بالایی تولید می‌شوند، اما تولید انبوه قاب پلاستیکی که مبتنی بر پلی آمید باشد تا زمانی که از کیفیت بالای آن اطمینان حاصل نشود رخ نخواهد داد و با شواهد موجود، انتظار نمی‌رود تا نیمه اول سال ۲۰۱۸ شاهد رخ دادن این موضوع باشیم.

البته جالب است بدانید که سامسونگ قصد دارد در نمایشگاه MWC 2017 از یک گوشی تاشو رونمایی کند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه