با اضافه کردن این ابزار در گوگل اپ، به راحتی تصاویر را ویرایش کنید!

به تازگی ابزار متنوعی برای ویرایش به برنامه گوگل اپ افزوده شده که اعمال تغییرات سریع و به اشتراک گذاری تصاویر اسکرین شات ويرايش شده را تسهیل می کند.

با اضافه کردن این ابزار در گوگل اپ، به راحتی تصاویر را ویرایش کنید!

به تازگی ابزار متنوعی برای ویرایش به برنامه گوگل اپ افزوده شده که اعمال تغییرات سریع و به اشتراک گذاری تصاویر اسکرین شات ويرايش شده را تسهیل می‌کند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، این قابلیت جدید بخشی از نسخه بتا یا آزمایشی 7.21 گوگل اپ است که انتظار می‌رود به زودی برای استفاده عمومی‌در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.

کاربران با استفاده از این خدمات تصاویر اسکرین شات را به سهولت ویرایش کرده و برای به اشتراک گذاری آنها از طریق گوشی‌های هوشمند اندرویدی مشکلی نخواهند داشت.

توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسانی که برنامه گوگل اپ جدید را آزمایش کرده‌اند می‌گویند برنامه یادشده از امکانات متنوع و ابزار ویرایش خوبی برخوردار است.

با توجه به اینکه خدمات یادشده تنها از طریق برنامه گوگل اپ در دسترس است، استفاده از آن تنها از طریق این برنامه و نه به عنوان یک قابلیت مجزای اندروید قابل استفاده است.

برای فعال کردن این خدمات باید به بخش تنظیمات در منوی گوگل اپ مراجعه کرده و سپس به بخش حساب‌های کاربری و در نهایت بخش حریم شخصی یا privacy بروید. سپس گزینه Edit and share screenshots را انتخاب کرده و به خدمات ویرایش دسترسی یابید.