هدف بعدی HITMAN مشخص شد

بیستمین هدف گریزان بازی Hitman نیز مشخص شده است و بر اساس روال قبلی بازی، شما در مدت زمان محدودی این فرصت را خواهید داشت تا این هدف را پیدا کرده و او را از بین ببرید.

هدف بعدی HITMAN مشخص شد


بیستمین هدف گریزان بازی Hitman نیز مشخص شده است و  بر اساس روال قبلی بازی، شما در مدت زمان محدودی این فرصت را خواهید داشت تا این هدف را پیدا کرده و او را از بین ببرید.

شرکت IO Interactive به‌تازگی جزییات جدیدی از هدف بعدی Hitman را با علاقه‌‍مندان به این عنوان به اشتراک گذاشته است. نام هدف موردنظر شما Adeze Oijofo می‌باشد و با نام مستعار The Warlord شناخته خواهد شد، Oijofo قرار است به مدت ۷ روز در شهر بانکوک حضور یابد و ماموریت شما اینبار به دو بخش تقسیم خواهد شد، در بخش اول ماموریت شما باید به مانند همیشه هدف خود را از بین ببرید و در بخش دوم شما باید تعدادی نقشه و چند فایل دیجیتالی را بدست بیاورید.

به مانند همیشه زمانی که شما شروع به جست و جو برای از بین بردن هدف خود کردید بازی برای شما آغاز می‌شود و هیچ شانس مجددی نخواهید داشت، این قابلیت وجود ندارد که با از بین بردن یکی از هدف‌ها و یا کامل کردن بخشی از ماموریت بتوانید مرحله را دوباره از نو شروع کنید.

بازی Hitman هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بصورت دیجیتالی و فیزیکی در دسترسی قرار دارد.


  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه