فروش GTA 4 بیش از ۷۰۰۰ درصد رشد یافته است

چندی پیش شاهد افزوده شدن بازی محبوب و موفق Grand Theft Auto 4 به برنامه‌ی Backwards Compatibilty کنسول ایکس‌باکس وان بودیم.

فروش GTA 4 بیش از ۷۰۰۰ درصد رشد یافته است


چندی پیش شاهد افزوده شدن بازی محبوب و موفق Grand Theft Auto 4 به برنامه‌ی Backwards Compatibilty کنسول ایکس‌باکس وان بودیم. حال، آمارهای فروش حکایت از این نکته دارند که فروش بازی مذکور بیش از ۷۰۰۰ درصد افزایش یافته است.

در چند روز گذشته، به لطف افزوده شدن بازی Grand Theft Auto 4 به برنامه‌ی Backwards Compatibilty کنسول ایکس‌باکس وان، شاهد رونق گرفتن دوباره‌ی فروش این بازی هستیم که رشدی ۷۰۰۰ درصدی را نشان می‌دهد. بیشترین فروش این بازی از طریق خرده‌فروشی آمازون صورت گرفته است. اگرچه این بازی در دیگر خرده‌فروشی‌ها نیز جزو بازی‌های پرفروش این چند روز محسوب می‌گردد. دیگر بازی شرکت راک‌استار (Rockstar Games)، یعنی Red Dead Redemption، نیز هنگامی که به برنامه‌ی Backwards Compatibilty ایکس‌باکس وان اضافه شد، با افزایش فروشی قابل توجه همراه بود.


همانطور که مطلع هستید، Backwards Compatibilty، یکی از برنامه‌های محبوب و موفق مایکروسافت است که برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان عرضه شده و این قابلیت را به آن‌ها می‌دهد تا با کنسول نسل هشتمی خود، بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ را تجربه کنند.

در کنار قابل بازی بودن Grand Theft Auto 4، بسته‌های الحاقی آن نیز قابل بازی هستند. Grand Theft Auto 4 در سال ۲۰۰۸ برای ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی عرضه شد. دو محتوای داستانی بازی، که آن‌ها نیز هم‌اکنون قابل بازی برروی ایکس‌باکس وان هستند، هم برای Grand Theft Auto 4 عرضه شدند. برای تجربه بسته‌های الحاقی شما باید بازی اصلی را دارا باشید.


  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه