شکست نیمی از ارزهای دیجیتال در سال 2017

افزایش قیمت بیت کوین در سال 2017 منجر به سرمایه گذاری تعداد زیادی از افراد و شرکت ها برای خرید ارزهای مختلف دیجیتال شد، اما حالا مشخص شده که بازار ارزهای دیجیتال چالش های جدی نیز دارد.

شکست نیمی از ارزهای دیجیتال در سال 2017

 تقریبا نیمی از ارزهای متنوع دیجیتال عرضه شده در سال 2017 شکست خوردند و افرادی که بر روی آنها سرمایه گذاری کردند موفقیتی کسب نکردند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، تحقیقاتی که در این زمینه توسط موسسه توکن دیتا و با بررسی دهها نوع ارز دیجیتال صورت گرفته نشانمی‌دهد که 46 دصد از 902 ارز دیجیتالی که فعلا در جهان موجود هستند بازی را به رقبا باخته و از میدان به در شده اند.

از میان این ارزهای دیجیتال 142 ارز حتی بودجه کافی برای تداوم گردش و فعالیت خود را به دست نیاورده اند و 276 ارز هم به تدریج حذف شده یا گرفتار مشکلات جانبی و برخی کلاهبرداری‌ها شده و اعتماد به آنها از دست رفته است.

اولین عرضه 113 ارز دیجیتال در بازار هم با استقبال سردی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی مواجه شده و لذا آنها هم شکست خورده اند و تنها تعداد محدودی از این ارزها چنان پراقبال بوده اند که میزان خرید آنها ارزشی بیش از 10 میلیون دلار داشته است.

به نظرمی‌رسد علیرغم همه این مشکلات اقبال به بازار ارز دیجیتال تا سال 2018 ادامه یابد، اما انتظارمی‌رود وضعیت این بازار امسال منطقی تر شود. همچنین برخی دولت‌ها و حتی شرکت‌های جهان مانند کداک به استفاده از ارزهای دیجیتال علاقه نشان خواهند داد.

کارشناس 11 ساله بیت کوین!

کارشناس 11 ساله بیت کوین!

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه