تروتمندترین مرد سال 2017، اطلاعی از قیمت مواد غذایی ندارد!

بیل گیتس ثروتمندترین مرد سال 2017 شد اما به نظر می‌رسد که هیچ سررشته‌ای در قیمت مواد غذایی ندارد.

تروتمندترین مرد سال 2017، اطلاعی از قیمت مواد غذایی ندارد!

 مدیر عامل مایکروسافت برای مصاحبه تلویزیونی به  برنامه «الن شو» رفت و در مسابقه‌ای قیمت مواد غذایی را حدس بزن شرکت کرد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از آنا، با وجود این که بیل گیتس چیزهای زیادی می‌داند اما در این مسابقه نشان داد که هیچ سررشته‌ای از قیمت مواد خوراکی ندارد. وقتی از این میلیاردر پرسیده شد که قیمت یک بسته رول پیتزا چقدر است، حدس اول او 22 دلار بود. گیتس با کمی کمک از تماشاچیان قیمت را پایین‌تر آورد و به هشت دلار رسید. سپس مشخص شد که قیمت دقیق این محصول 8.98 دلار است.

از گیتس پرسیده شد: «از آخرین باری که به یک سوپرمارکت رفتی، چقدر می‌گذرد؟» که موسس مایکروسافت در پاسخ جواب داد: «خیلی وقت پیش».

همچنین قیمت چند محصول دیگر از ثروتمندترین مرد سال 2017 پرسیده شد که بیشتر حدس‌های گیتس از قیمت معمولی بیشتر بود به جز نخ دندان که تنها چند سنت با قیمت واقعی آن اختلاف داشت.

به تماشاگران گفته شده بود که اگر بیل گیتس بتواند قیمت سه محصول را درست حدس بزند، جایزه‌ای به آنها تعلق می‌گیرد که موسس مایکروسافت توانست از عهده این کار بربیاید.

در این مصاحبه تلویزیونی صحبت‌هایی هم درباره بنیاد خیریه بیل و میلیندا گیتس (همسر بیل گیتس) شد. قرار است این زوج 41/3 میلیارد دلار به این بنیاد اهدا کنند. این خیریه بر سلامت جهانی، آموزش و پایان دادن فقر متمرکز است.