با این قلم هوشمند نقاشی بکشید و آن را ذخیره سازید!

شرکت مولسکین برای پر کردن شکاف میان دنیای دیجیتال و دنیای آنالوگ قلم هوشمندی را همراه با کاغذ هوشمند و یک برنامه موبایلی تولید کرده که توانایی ذخیره سازی نوشته ها و نقاشی ها را دارد.

با این قلم هوشمند نقاشی بکشید و آن را ذخیره سازید!

شرکت مولسکین برای پر کردن شکاف میان دنیای دیجیتال و دنیای آنالوگ قلم هوشمندی را همراه با کاغذ هوشمند و یک برنامه موبایلی تولید کرده که توانایی ذخیره سازی نوشته‌ها و نقاشی‌ها را دارد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، نمونه اولیه این قلم در سال 2016 به قیمت 200 دلار عرضه شده بود که قادر بود به سرعت هر آنچه که توسط کاربر نوشته یا نقاشی می‌شد را به گوشی یا تبلت یا رایانه وصل شده به خود ارسال کند.

این قلم تا زمان فعال و روشن بودن گوشی یا تبلت می‌توانست به این کار ادامه دهد و مطالب نوشتاری با قلم را به مطالب دیجیتال و قابل ذخیره سازی مبدل کند. اما مدل جدید این قلم که 180 دلار قیمت دارد شما را از ضرورت استفاده همزمان با گوشی و تبلت رها می‌سازد.

قلم جدید تمامی‌نوشته‌ها و نقاشی‌های شما را به صورت آفلاین ذخیره کرده و تا زمانی که آن را به یک گوشی یا تبلت متصل کنید درون خود ذخیره می‌کند تا در زمان مناسب داده‌های یادشده را برای ذخیره سازی دیجیتال به دیگر وسایل الکترونیک ارسال کند.

این خدمات تازه به خصوص برای موقعیت‌های شلوغ در حین مسافرت یا در کنفرانس‌های خبری و غیره که فرد فرصت استفاده از گوشی یا تبلت خود را ندارد بسیار مفید است.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه