DDR4 و SSDهای سری Panther مورد علاقه کسانی که PC Modder هستند

این روزها دیگر کارایی و توانایی تصاویر کامپیوتری تنها به کارت گرافیک ختم نمی‌شود،  روش Modding در این زمینه روشی نوین است.

DDR4 و SSDهای سری Panther مورد علاقه کسانی که  PC Modder هستند

این روزها دیگر کارایی و توانایی تصاویر کامپیوتری تنها به کارت گرافیک ختم نمی‌شود،  روش Modding در این زمینه روشی نوین است. در این روش واحدهای موثر PC باید در داخل و خارج افزایش یابند. در این رابطه DDR  وSSD  های سری Panther برند Apacer در سراسر جهان با استقبال زیادی در بین علاقه مندان به بازی روبرو گردیده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی داده پرداز رایانه متین، PC Modding شامل ایجاد خنک کننده های با ظرفیت بالا و طراحی زیبا می باشند. از استرالیا گرفته تا چین و کانادا و ژاپن و فیلیپین که در آنها مدینگ های با کلاس جهانی استفاده شده همه در یک مورد مشترک هستند و آن هم استفاده از محصولات سری   Panther اپیسر است که به عنوان بخش مهمی از خلاقیت آنها می باشد.

Panther DDR4 و SSD AS330 به عنوان برندگان نهایی جوایز سال 2017 در میان رسانه ها و وبلاگ نویس های جهانی  قرار گرفته است. سازگاری عالی Panther DDR4 اجازه می دهد تا این کالا روی مادربردهای اینتل و AMD نصب و قابلیت آن را افزایش دهد.
علاوه بر این Panther DDR4 یک ماژول حافظه بازی است که می تواند تا فرکانس 3000 مگاهرتز را اجرا کند. طراحی این محصول به همراه ماژول های LED به منظور نشان دادن تیزی دندان های پلنگ و انتشار نور سفید نشان دهنده برندگی، آن را به قاتلی حرفه ای بدل می کند. نور دهی عالی و عملکرد جالب آن، این دستگاه را در بین علاقه مندان بسیار محبوب کرده است.
همچنین SSD های Panther در چند مدل برای رفع نیازها در دسترس هستند. AS330 یک حافظه 960 گیگابایتی و در سرعت نهایی خواندن و نوشتن 545/520MB/s ارائه می دهد. AS340 یک راه حل دیگر با عملکرد بالا در سرعت های 505/410MB/s است.
 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه