گوشی جدید ایسوس رقیب تازه آیفون

ایسوس گوشی تازه ای به نام زنفون ۵ تولید کرده که رقیبی جدی برای گوشی قدرتمند آیفون ایکس محسوب می شود و از هوش مصنوعی قابل توجهی برخوردار است.

گوشی جدید ایسوس رقیب تازه آیفون

ایسوس گوشی تازه ای به نام زنفون ۵ تولید کرده که رقیبی جدی برای گوشی قدرتمند آیفون ایکس محسوب می‌شود و از هوش مصنوعی قابل توجهی برخوردار است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، این گوشی مجهز به نمایشگر بزرگ ۶.۲ اینچی است که حدود ۹۰ درصد از بدنه آن را پوشانده و هوش مصنوعی وظیفه تنظیم خودکار نور و میزان رنگ‌ها را بر عهده دارد.

حسگرهای تعبیه شده بر روی بدنه از حضور کاربر در برابر گوشی مطلع می‌شوند و به طور خودکار وقتی فرد محل را ترک کند، نمایشگر را خاموش می‌کنند.

گوشی یادشده تنها ۱۵۵ گرم وزن دارد و نسبت تصاویر در آن ۱۹ به ۹ است. دقت نمایشگر ال سی دی این گوشی ۲۲۴۶ در ۱۰۸۰ است و مجهز به قفل چهره برای باز کردن گوشی در صورت مشاهده صورت فرد است.

پردازنده Snapdragon ۸۴۵، ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی از جمله دیگر ویژگی‌های گوشی یادشده است. حداقل قیمت این گوشی ۴۹۹ یورو و باتری آن ۳۳۰۰ میلی آمپری است.

دوربین‌های دوگانه این گوشی ۱۲ و ۸ مگاپیکسلی بوده  و از توانایی خوبی برای عکاسی باکیفیت در شب برخوردار هستند. هوش مصنوعی این گوشی در تنظیم نور و رنگ و پردازش تصویر بعد از عکاسی نیز به کمک شما خواهد آمد.

بلندگوی قدرتمند گوشی یادشده از توانایی بالایی برای پخش جزئیات صدا برخوردار بوده و وضوح بالایی دارد. پشتیبانی از فرمت‌های صوتیAptX HD و  LDACاز جمله ویژگی‌های زن فون ۵ است.