تمدید پروانه فعالیت ارائه‌دهندگان خدمات ماهواره‌ای تا پایان اردیبهشت ماه

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، پروانه فعالیت ارائه دهندگان خدمات ماهواره ای (SAP ) را تا پایان اردیبهشت ماه سال ۹۷ تمدید کرد.

تمدید پروانه فعالیت ارائه‌دهندگان خدمات ماهواره‌ای تا پایان اردیبهشت ماه

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۲۷۱ خود با توجه به گزارش ارائه شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درخصوص اتمام مدت اعتبار پروانه­‌های «ارائه خدمات عمومی‌انتقال داده­‌ها از طریق ارتباطات ماهواره­ای (SAP) »، مدت زمان اعتبار این پروانه‌ها را به صورت مشروط، تمدید کرد.

به گزارش عصر ارتباط، براین اساس رگولاتوری می‌تواند پروانه­­‌های ارائه خدمات عمومی‌انتقال داده­‌ها از طریق ارتباطات ماهواره­ای (SAP) خاتمه اعتبار یافته را در صورت تسویه حساب بدهی و براساس بررسی نحوه فعالیت آنان تا زمان درخواست تمدید پروانه، حداکثر تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت سال ۹۷ تمدید کند.

در همین حال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی موظف شده حداکثر تا آخر اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ اصول حاکم بر صدور پروانه­‌های جدید SAP و ملزومات و شرایط لازم برای فعالیت متقاضیان ارائه خدمات عمومی‌انتقال داده­‌ها از طریق ارتباطات ماهواره ­ای را به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ارائه و بعد از تصویب آن، موافقتنامه پروانه ­ها را برای اعطا آماده کند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه