راه‌اندازی سامانه بومی رتبه‌بندی و پایش وبسایت‌ها با حضور وزیر ارتباطات

سامانه بومی رتبه بندی و پایش وب سایت‌ها به همراه دو پروژه دیگر در مرکز تحقیقات مخابرات ایران با حضور وزیر ارتباطات افتتاح شد.

راه‌اندازی سامانه بومی رتبه‌بندی و پایش وبسایت‌ها  با حضور وزیر ارتباطات

سامانه بومی رتبه بندی و پایش وب سایت‌ها به همراه دو پروژه دیگر در مرکز تحقیقات مخابرات ایران با حضور وزیر ارتباطات افتتاح شد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، آزمایشگاه مرجع تایید نمونه سیستم‌های دسترسی نوری، آزمایشگاه تایید نمونه سامانه‌های ذخیره‌سازی و نیز سامانه بومی رتبه بندی و پایش وب سایت‌ها (رتبه نگار) در مرکز تحقیقات مخابرات ایران آغاز به کار کرد.

این پروژه‌ها همزمان با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و همزمان با چهل و هفتمین سالگرد تاسیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات این پژوهشگاه رونمایی شد.

در این مراسم، سامانه اندازه گیری شدت میدان پرتوهای رادیویی (KavEH۹۵)، تقویت کننده توان SSPA در باند Ku، آزمایشگاه مرجع تایید نمونه سیستم‌های دسترسی نوری، سوئیچ چندرسانه‌ای مبتنی بر IP کم‌ظرفیت (IMX کم‌ظرفیت- مدل سفیر) به بهره برداری رسید.

همچنین، طرح توجیهی رونمایی از آزمایشگاه‌های ارزیابی امنیتی پژوهشکده امنیت، آزمایشگاه تایید نمونه سامانه‌های ذخیره سازی و سامانه بومی رتبه بندی و پایش وب سایت‌ها (رتبه نگار) از دیگر پروژه‌هایی بودند که با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز بکار کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه این برنامه از پروژه‌های پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید کرد.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه

    نقد و بررسی بازی