گوشی Oukitel U۱۸ نسخه‌ی تقلبی آیفون ایکس

علاقه به خرید گوشی آیفون ایکس و قیمت بالای این گوشی برخی شرکت های سازنده گوشی را تشویق به تولید محصولات ارزان قیمت با ظاهری شبیه به این گوشی محبوب کرده است.

گوشی Oukitel U۱۸ نسخه‌ی تقلبی آیفون ایکس

علاقه به خرید گوشی آیفون ایکس و قیمت بالای این گوشی برخی شرکت‌های سازنده گوشی را تشویق به تولید محصولات ارزان قیمت با ظاهری شبیه به این گوشی محبوب کرده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، این نوع گوشی‌های ارزان قیمت به خصوص در بازار کشورهای در حال توسعه با اقبال زیادی مواجه شده اند.

تازه‌ترین گوشی ارزان چینی که با تقلید از آیفون ایکس تولید شده، Oukitel U۱۸ نام دارد که البته مجهز به سیستم عامل اندروید ۷ است. قیمت این گوشی تنها ۱۵۹ دلار قیمت دارد.

گوشی یادشده دارای نمایشگر ۵.۸۵ اینچی با نسبت تصویری ۲۱ به ۹ است. پردازنده اصلی این گوشی هشت هسته ای و از نوعMediaTek ۶۷۵۰T بوده و برای این گوشی ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی پیش بینی شده است.

در پشت این گوشی از دوربین دوگانه بهره گرفته شده تا شباهت گوشی یادشده به آیفون ایکس افزایش یابد. دوربین سلفیOukitel U۱۸ هم ۱۳ مگاپیکسلی است و لذا با استفاده از آن می‌توان عکس‌های خوبی تهیه کرد.

باتری این گوشی ۴۰۰۰ میلی آمپری است بنابراین برای زمان زیادی قابل استفاده خواهد بود. شارژ این گوشی از طریق پرت USB Type-C صورت می‌گیرد. زمان عرضه گوشی یادشده به بازارهای جهانی هنوز اعلام نشده است.