مایکروسافت کنسول ایکس باکس را به روزرسانی کرد!

مایکروسافت کنسول بازی ایکس باکس وان خود را به روز کرده و در حال آزمایش این به روزرسانی‌ها برای ارتقای کیفیت خدمات صوتی و ویدئویی آن است.

مایکروسافت کنسول ایکس باکس را  به روزرسانی کرد!

مایکروسافت کنسول بازی ایکس باکس وان خود را به روز کرده و در حال آزمایش این به روزرسانی‌ها برای ارتقای کیفیت خدمات صوتی و ویدئویی آن است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، یکی از مهم‌ترین مزایای این به روزرسانی امکان انجام تنظیمات متفاوت برای بخش وضوح تصویر در ایکس باکس وان است که اجرای بازی‌ها با کیفیت‌های متفاوت تصویری را بسته به امکانات سخت افزاری در دسترس ممکن می‌کند.

در حال حاضر تنها تعدادی برنامه نویس نزدیک به مایکروسافت قادر به تست به روزرسانی‌های انجام شده بر روی کنسول بازی ایکس باکس وان هستند. با اجرای به روزرسانی یادشده حداکث کیفیت تصویر به 1440 پیکسل افزایش می‌یابد که به معنای دقت بصری 2560 در 1440 پیکسل می‌باشد.

این تغییرات هم بر روی کنسول بازی ایکس باکس وان اس و هم بر روی کنسول بازی ایکس باکس وان در دسترس خواهد بود.

افزایش قابلیت‌های تعاملی ایکس باکس وان از طریق میکسر نیز به روزرسانی دیگر این کنسول محسوب می‌شود. به عنوان مثال از این طریق در زمان مشاهده جریان بازی شما توسط کاربران دیگر، شما می‌توانید دسته کنترل خود را به طور مجازی با بیننده بازی خود به اشتراک بگذارید تا وی نیز در کنترل بازی به شما کمک کند.

در نهایت به روزرسانی خدمات صوتی نیز افزایش حجم و کیفیت صدا و همین طور ایجاد توازن میان موسیقی و دیگر اجزای صوتی را ممکن می‌کند.

نقد و بررسی بازی