حمایت پارک علم و فناوری از تیم‌های برتر در زمینه استارت‌آپ

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران بر ضرورت توجه به آموزش الکترونیکی تاکید کرد و گفت: بنا داریم با برگزاری استارتاپ‌هایی در حوزه آموزش الکترونیکی در سال آینده از آنها حمایت کنیم.

حمایت  پارک علم و فناوری از تیم‌های برتر در زمینه استارت‌آپ

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران بر ضرورت توجه به آموزش الکترونیکی تاکید کرد و گفت: بنا داریم با برگزاری استارتاپ‌هایی در حوزه آموزش الکترونیکی در سال آینده از آنها حمایت کنیم.

به گزارش عصر ارتباط، عباس زارعی در اختتامیه همایش یادگیری الکترونیکی که امروز در دانشگاه تهران برگزار شد با بیان اینکه رشد عمومی در تکنولوژی‌های جدید نیاز به ایجاد زیر ساخت در رشد افقی دارد،‌ افزود: در رشد افقی تکنولوژی یادگیری الکترونیکی، زیرساخت‌هایی باید وجود داشته باشند تا بتوان آن را به عنوان یک فناوری جدید به سمت پیشرفت هدایت کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: زیر ساخت‌های الکترونیکی به صورت یک زنجیره هستند و باید ایجاد شوند تا به توسعه تکنولوژی جدید کمک کنند؛ یادگیری الکترونیکی هم از این هدف به دور نیست.

زارعی با بیان اینکه برگزاری استارتاپ‌ها و  کنفرانس‌های مرتبط بی تاثیر در گسترش یادگیری الکترونیکی نخواهد بود، افزود: از این رو در صدد هستیم استارتاپ‌هایی را در سال آینده با موضوع یادگیری الکترونیکی برگزار کنیم.

 وی خاطر نشان کرد: افراد با هر سن و سال و مدرک تحصیلی می‌توانند برای شرکت در استارتاپ‌ها با پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ارتباط بگیرند، زیرا در پارک، فضا برای این اقدام فراهم شده است.

به گفته رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران،  برگزاری استارتاپ‌ها می‌تواند در توسعه این تکنولوژی جدید که یادگیری الکترونیکی است، تاثیرگذار باشد.

زارعی تاکید کرد: پارک علم و فناوری تا سه ماه از تیم‌های برتر برای به نتیجه رساندن طرح اولیه خود برنامه‌های حمایتی دارد و سپس آنها را به سرمایه‌گذاران می‌سپارد.   

بر اساس این گزارش، در اختتامیه دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران از دو تیم برتر استارتاپی با موضوع "قلک" و  با بیمار" تقدیر شد. همچنین در بخش جشنواره تولید محتوای الکترونیکی نیز از 3 اثرمنتخب با موضوعات "دوستان ما "، "ستاره ایمنی من" و  "الفبای دیجیتال آراد کارت " تقدیر بعمل آمد.

دیدگاه‌ها

  • lpln alizadeh

    lpln alizadeh , 11 شهریور 1397 05:05 ب.ظ

    ما یه استارت آپ در زمینه <a href="https://irotecs.com/outsourcing/">برون سپاری</a> ایجاد کردیم اما فقط یاد گرفتیم از احدی کمک نگیریم!!

ارسال دیدگاه