رونمایی از گوشی‌های جدید سونی در تهران

روز گذشته شرکت سونی طی مراسمی گوشی‌های اکسپریا ایکس‌زد 2 و ایکس‌زد 2 کامپکت را با حضور خبرنگاران در تهران معرفی کرد.

رونمایی از گوشی‌های جدید سونی در تهران

روز گذشته (14 اسفند) شرکت سونی طی مراسمی گوشی‌های اکسپریا ایکس‌زد 2 و ایکس‌زد 2 کامپکت را با حضور خبرنگاران در تهران معرفی کرد.

به گزارش عصر ارتباط، اشلی جان، مدیر کشوری سونی موبایل در خاورمیانه و آفریقا در این مراسم گفت: مایلم از این فرصت استفاده کنم تا با تازه‌ترین دستاوردهایمان که به‌تازگی از آن‌ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلونا رونمایی کردیم، شما را امروز با دورِ تند، به آینده ببرم.

 Xperia XZ2 و Xperia XZ2 Compact تازه‌ترین تلفن‌های هوشمند ممتاز ما هستند که به یکی از پیشرفته‌ترین دوربین‌های تلفن‌های هوشمند مجهز‌اند. زندگی به‌سرعت در گذر است ولی نه آن‌قدر سریع برای دوربین! اگر سرگرمی اولویت شماست، جای درستی آمده‌اید. ما با محصولات جدیدمان برای ضبط فیلم، لذت شنیدن موسیقی و تماشا، که سرگرمی را به حد نهایت می‌رسانند، مرزهای Sony را بیش از پیش درنَوَردیده‌ایم.

  ما همچنین محصول هوشمند جدید Xperia را با طراحی مشابه معرفی کردیم که جسورانه، به جایی رسیده است که تلفن هوشمند تاکنون به آن نرسیده! Xperia Ear Duo.

وی گفت: «دستیار شخصی درون‌گوشی» ما، محصول هوشمندی است که بدون دخالت دست شیوه جدیدی از ارتباطات را ارایه می‌کند.

رونمایی از گوشی‌های جدید سونی در تهرانگوشی‌های جدید سونی از اواخر اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ به‌صورت رسمی وارد بازار ایران خواهند شد.