کاهش قیمت تلویزیون‌های OLED در بازار جهانی

تلویزیون‌های OLED علیرغم وضوح تصویری فوق‌العاده، شفافیت رنگ‌ها و عمر بالا به علت گرانی بیش از حد هنوز گزینه اول خرید برای بسیاری از خانواده‌ها محسوب نمی‌شوند.

کاهش قیمت تلویزیون‌های OLED  در بازار جهانی

تلویزیون‌های OLED علیرغم وضوح تصویری فوق العاده، شفافیت رنگ‌ها و عمر بالا به علت گرانی بیش از حد هنوز گزینه اول خرید برای بسیاری از خانواده‌ها محسوب نمی‌شوند.

به گزارش عصر ارتباط  شرکت ال جی در سال 2018 قیمت برخی از این تلویزیون‌ها را کاهش داده تا افراد بیشتری به خریدشان علاقمند شوند.

این شرکت از مدتی قبل مدل‌های 55 و 65 اینچی تلویزیون‌های یادشده را با تخفیف 500 دلاری به فروش می‌رساند. بر همین اساس قیمت مدل‌های 55، 65 و 77 اینچی این تلویزیون‌ها از ماه مارس امسال به ترتیب 3000، 4000 و 10 هزار دلار خواهد بود.

ال جی می‌گوید یک مدل 77 اینچی از این تلویزیون‌ها به نام W8 را هم به قیمت 15 هزار دلار عرضه می‌کند. این شرکت همچنین از استفاده از پردازنده‌های قدرتمند آلفا 9 در تلویزیون‌های یادشده خبر داده است.

ناظران بازار می‌گویند حتی این کاهش قیمت‌ها هم مردم را چندان برای خرید تلویزیون‌های OLED متقاعد نخواهد کرد و باید منتظر ارزان تر شدن تلویزیونهای یادشده در سال 2018 باشیم.