نخستین نشست خبری آنلاین وزیر ارتباطات در حال برگزاری است

نخستین نشست خبری آنلاین وزیر ارتباطات که قرار است به صورت زنده و بر بستر شبکه ملی اطلاعات انجام شود پس از دو بار وقفه، از ساعت ۱۲ امروز شروع شده است.

نخستین نشست خبری آنلاین وزیر ارتباطات در حال برگزاری است

وزیر ارتباطات  به صورت زنده و آنلاین از طریق شبکه بومی اشتراک ویدئو آنلاین (آپارات) به سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه پاسخگو است.

به گزارش عصر ارتباط، این نخستین نشست خبری است که با استفاده از ظرفیت‌های شبکه ملی اطلاعات و بر بستر شبکه IP داخلی انجام شده است.

قبل از این قرار بود که نشست ساعت ۱۰ آغاز شود که پس از دو بار وقفه، ساعت 12 این برنامه آغاز شد.

این نخستین تجربه ارتباط زنده تصویری از طریق شبکه ملی اطلاعات است که البته در حین پخش اظهارات مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات، این ارتباط تصویری با اختلال نیز همراه است.

خبرنگاران می توانند با ذکر نام و نام خانوادگی و رسانه خود، سوال موردنظرشان را در نشانیhttps://www.aparat.com/ictmedia_jornalist/live مطرح کرده و منتظر دریافت پاسخ از سوی وزیر ارتباطات در نشانیhttps://www.aparat.com/ictmedia باشند.

پیش از این روابط عمومی وزارت ارتباطات اعلام کرده بود: این نشست آنلاین امکانی است برای خبرنگاران سراسر کشور تا پاسخ سوالات رسانه ای خود را از وزیر ارتباطات جویا شوند. باتوجه به پوشش نسل سوم و چهارم در تمامی شهرهای کشور که از دهه مبارک فجر امسال صورت گرفته است، برگزاری نشست خبری آنلاین وزیر ارتباطات از طریق یکی از شبکه های تصویری بومی، ضمن کمک به گسترش این فرهنگ، گام بزرگی است برای پاسخگو بودن حداکثری به جامعه و دریافت نکات و موضوعات دیده نشده در کشور که انشالله ادامه خواهد یافت.

در همین حال این وزارتخانه تاکید کرده است که باتوجه به راه اندازی زیرساخت شبکه ملی اطلاعات، امکان کاهش شکاف دیجیتالی بین نقاط محروم و غیرمحروم در همه زمینه ها فراهم شده و برگزاری این نشست خبری به صورت سراسری نمونه ای از خدمات شبکه ملی اطلاعات و حمایت از شبکه های اجتماعی داخلی است و امید می رود سایر بخش های جامعه نیز از این زیرساخت برای ارائه خدمات خود استفاده کنند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه