استوری خود را در اسنپ‌چت، تگ کنید!

اپلیکیشن اسنپ‌چت از این پس به کاربرانش اجازه می‌دهد در استوری‌ها دوستان و افراد مورد نظرشان را تگ کنند.

استوری خود را در اسنپ‌چت، تگ کنید!

اپلیکیشن اسنپ‌چت از این پس به کاربرانش اجازه می‌دهد در استوری‌ها دوستان و افراد مورد نظرشان را تگ کنند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از ایسنا، یکی از بزرگ‌ترین رقبای شبکه اجتماعی اینستاگرام در چند سال اخیر، اپلیکیشن اسنپ‌چت بوده که توانست در سال‌های اخیر تعداد کثیری از کاربران و طرفداران شبکه‌های اجتماعی مختلف همچون اینستاگرام و فیس‌بوک را به خود جذب کند.

اسنپ‌چت (snapchat) که یک برنامه ارسال و دریافت تصاویر در پلت‌فرم گوشی‌های هوشمند است و نخستین بار در سپتامبر ۲۰۱۱ میلادی در دسترس عموم کاربران قرار گرفت، به کاربران امکان می‌دهد تا به ثبت و ضبط تصاویر و ویدیوهای موردنظر خود بپردازند، متن و تصاویر دیگری به آن بیفزایند و آن‌ها را ویرایش کنند. اما یکی از بارزترین قابلیت‌های این شبکه اجتماعی، استوری است که دقیقا مشابه استوری‌های اینستاگرام، تنها در مدت زمان کوتاهی برای کاربران قابل مشاهده است.

اسنپ چت در رقابت تنگاتنگی که با اینستاگرام دارد، گاهی به افزودن قابلیت‌های جدیدی به امکانات کنونی خود اقدام می‌کند. حالا یکی دیگر از این قابلیت‌ها آن است که کاربران اسنپ چت قادر خواهند بود دوستان و افراد مورد نظرشان را در استوری‌های خود تگ کنند. این بدان معناست که نام و آدرس کاربری اسنپ‌چت آن‌ها به‌صورت گزینه‌ای که قابلیت کلیک مستقیم را داراست، برروی عکس و ویدیوهای استوری اضافه می‌شود. این قابلیت به صورت آزمایشی به این شبکه اجتماعی افزوده شده و هم اکنون تعداد کاربران معدود و داوطلبی قادر خواهد بود به آن دسترسی یابند.

کاربران اسنپ چت می‌توانند با تایپ کردن علامت و نشانه @ نام و آدرس کاربری دوستان خود را سرچ کرده، بیابند و تایید کنند تا برروی استوری آنها قابل مشاهده شود.

نقد و بررسی بازی