اخراج بی‌دلیل نیمی از کارکنان شرکت موتورولا!

شرکت موتورولا قصد دارد تعدادی از کارکنان خود را در شهر شیکاگو اخراج کند، ولی در عین حال اعلام کرده که تولید گوشی های موتو زد خود را متوقف نخواهد کرد.

اخراج بی‌دلیل نیمی از کارکنان شرکت موتورولا!

شرکت موتورولا قصد دارد تعدادی از کارکنان خود را در شهر شیکاگو اخراج کند، ولی در عین حال اعلام کرده که تولید گوشی‌های موتو زد خود را متوقف نخواهد کرد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، بر اساس اعلام رسمی‌موتورولا نیروهای اخراج شده 30 تا 35 درصد از کل نیروهای کار این شرکت را شامل می‌شوند. موتورولا در سال 2016 هم تعداد زیادی از کارمندان خود را اخراج کرده بود.

ادعاهای موتورولا در این زمینه با اظهارات کارکنان این شرکت در تضاد است. برخی از این افراد که نامشان فاش نشده می‌گویند موتورولا قصد دارد نیمی‌از کارکنان خود را در شیکاگو اخراج کند بنابراین آنچه که در عمل قرار است اتفاق بیفتد با ادعاهای این شرکت در تضاد است.

افراد اخراجی تا 6 آوریل در محل کار خود حضور خواهند یافت بنابراین آنان برای یافتن کار جدید تنها چند هفته مهلت دارند. هیچ دلیل رسمی‌برای اخراج این کارمندان اعلام نشده است. هنوز مشخص نیست آیا این اخراج‌ها به شیکاگو محدود می‌شود یا قرار است تعداد بیشتری از کارکنان موتورولا اخراج شوند.

به نظر می‌رسد موتورولا قصد دارد از این طریق برای تخصیص بهینه و بهتر منابع خود گام بردارد و صرفه‌جویی‌های بیشتری به عمل آورد.