نوروز 97؛ اصفهان‌گردی همراه با اینترنت رایگان

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان از ارائه اینترنت رایگان در اماکن تاریخی خبر داد و گفت: با توجه به توافق صورت گرفته در برخی اماکن تاریخی کشور و از جمله اصفهان، اینترنت رایگان برای بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.

نوروز 97؛ اصفهان‌گردی همراه با اینترنت رایگان

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان با اشاره به توافق اخیر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: اخیرا توافقی بین سازمان میراث فرهنگی و وزارت ارتباطات انجام گرفته که مطابق آن در نوروز ۹۷ اینترنت رایگان در اماکن تاریخی عرضه خواهد شد 

به گزارش عصر ارتباط  به نقل از شبستان، فریدون الله‌ یاری از اجرای این دستور در اصفهان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه این توافق در سطح ملی صورت گرفته، قطعا در اصفهان نیز اجرا خواهد شد و اکنون در حال پیگیری دستور‌ العمل‌ های این موضوع هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان درباره مکان‌ های ارائه اینترنت بیان کرد: با توجه به اینکه این توافق جدیدا صورت گرفته هنوز مشخص نشده در چه مکان‌ هایی ارائه خواهد شد اما امیدواریم با پیگیری‌ هایی که انجام می‌ دهیم این طرح در نوروز ۹۷ اجرا شود.

وی درباره اقداماتی که در این رابطه انجام شده تصریح کرد: اجرای این طرح نیازمند یک مکانیزم اجرایی است که ما در حال پیگیری آن هستیم و امیدواریم به زودی به نتیجه برسد.

گفتنی است طی روزهای گذشته مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان از تجهیز چهار نقطه شهر به اینترنت رایگان برای میهمانان و گردشگران نوروزی و شهروندان خبر داده بود 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه