رونمایی از نسخه iOS 12 در همایش سالانه توسعه‌دهندگان اپل

همایش سالانه توسعه دهندگان اپل ژوئن امسال برگزار می‌شود و اپل قصد دارد نسخه‌های جدید سیستم عامل‌های مک و آی او اس را در آن ارائه کند.

رونمایی از نسخه  iOS 12 در همایش سالانه توسعه‌دهندگان اپل

همایش سالانه توسعه دهندگان اپل ژوئن امسال برگزار می‌شود و اپل قصد دارد نسخه‌های جدید سیستم عامل‌های مک و آی او اس را در آن ارائه کند.

به گزارش عصر ارتباط کنفرانس یادشده امسال از 4 تا 8 ژوئن برگزار خواهد شد و علاقمندان به حضور در آن باید تا 22 مارس بلیط خود را از سایت اپل خریداری کنند.

سال گذشته برگزاری این کنفرانس با انتشار خبر عرضه هوم پد، آی مک پروی جدید، iOS 11، آی پد پروی 10.5 اینچی، سیستم عامل macOS High Sierra، watchOS 4 و ARKit همراه شد و امسال نسخه‌های جدید دو سیستم عامل مشهور macOS  و  iOS در دسترس قرار ‌می‌گیرند.

برخی منابع مطلع می‌گویند احتمال ‌می‌رود اپل در این کنفرانس مدل‌های ارزان قیمت‌تری از آی پد و مک بوک را هم عرضه کند. در هفته‌های اخیر شایعاتی در این زمینه در سایت‌های خبری منعکس شده است.

در iOS 12 تاکید اپل متوجه افزایش کارآمدی و ارتقای عملکرد است و احتمال ‌می‌رود این شرکت برنامه‌های موبایلی را هم عرضه کند که با آیفون، آی پد و رایانه‌های مک به طور همزمان سازگاری داشته باشند.

نسخه‌ای از iOS 12 که برای آی پد عرضه ‌می‌شود از قابلیت اجرای همزمان برنامه‌های مختلف و تسهیل به روزرسانی نرم افزاری برخوردار بوده و گفته ‌می‌شود صفحه هوم پیج آن نیز به طور کامل تغییر کرده است.