از "همراه اول" عیدی بگیرید!

به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال نیز به تمامی مشترکین خود عیدی می‌دهد.

از "همراه اول" عیدی بگیرید!

به مناسبت آغاز بهار طبیعت و عید نوروز، همراه اول به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود در ۵ مبلغ متفاوت از ۱۰ هزار تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می‌دهد.

به گزارش عصر ارتباط،  در طرح نوروزی همراه اول که از روز سه شنبه ۲۹اسفندماه۹۶ تا پایان روز دوشنبه ۱۳ فروردین ۹۷ اجرا می شود، برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری، پس از ثبت نام، یکی از ۵ مبلغ در نظر گرفته شده به صورت تصادفی فعال می‌شود.

این عیدی به صورت اعتبار داخل شبکه بوده و مشترک می تواند برای مکالمه(داخل شبکه)، پیامک(داخل شبکه) و اینترنت با تعرفه آزاد، از آن استفاده کند. خرید سایر بسته‌ها و یا استفاده از سرویس خدمات مبتنی بر محتوا، تماس‌های رومینگ و خارجه با این اعتبار امکانپذیر نیست.

همراه اولی‌ها می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده، از طریق شماره گیری کد دستوری #۹۷*، به صورت رایگان در این طرح ثبت نام کرده و از عیدی اپراتور اول که به صورت اعتبار داخل شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) در نظر گرفته شده، بهره‌مند شوند.

گفتنی است؛ ثبت نام و دریافت عیدی تنها برای یک بار و فقط در ایام نوروز امکان پذیر بوده و مهلت استفاده از آن از زمان فعالسازی تا پایان روز دوشنبه ۱۳ فروردین است.

مشترکین همراه اول جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح می‌توانند به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.irمراجعه کنند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه