دکوربندی و چیدمان منزل با کمک برنامه واقعیت مجازی

شرکت فروش آنلاین overtstock  شیوه ای جذاب از خرید مجازی را در اختیار کاربران قرار داده است. شیوه ای که کمک می کند پیش از خرید دکور خانه را بچینید.

دکوربندی و چیدمان منزل با کمک برنامه واقعیت مجازی

شرکت فروش آنلاین overtstock  شیوه ای جذاب از خرید مجازی را در اختیار کاربران قرار داده است. شیوه ای که کمک می‌کند پیش از خرید دکور خانه را بچینید.

به گزارش عصر ارتباط، با کمک این تکنولوژی می‌توانید با انتشار تصاویری از خانه خود در این سایت، پیش بینی کنید که در صورت خرید هر یک از لوازم خانه، چه دکوری انتظار شما را خواهد کشید.

تا پیش از این برخی وب سایت‌ها طرح‌هایی ساده از آینده خرید مشتریان را به آنان نشان می‌دادند، اما اکنون خرید آنلاین بسیار ساده تر شده و می‌توان بدون رفتن به فروشگاه‌ها به شکل حضوری، با کمک تکنولوژی واقعیت مجازی، پیش بینی کرد که آینده خانه به چه شکل خواهد بود.

این تکنولوژی که توسط فناوری ARCore گوگل ساخته شده است. کمک می‌کند کاربران به طور مستقیم از برنامه واقعیت مجازی استفاده کرده و هزاران مدل سه بعدی  را با وضوح بالا در اتاق خواب، آشپزخانه، حمام یا هر جای دیگر امتحان کنند.

آمیت گویال، معاون ارشد نرم افزار‌های شرکت Overstock، در بیانیه ای گفت: "ما منابع قابل توجهی را روی تکنولوژی پیشرفته سرمایه گذاری کرده ایم( مانند واقعیت افزوده) ،تا اطمینان حاصل شود که خریداران بهترین تجارب را داشته باشند. این تکنولوژی هزاران محصول را به طور مستقیم به اتاق نشیمن مشتریان ما می‌آورد.بنابراین در عرض چند دقیقه، آنها می‌توانند هزاران قطعه مبلمان را جستجو کنند و بررسی کنند که این مبلمان چگونه به نظر می‌رسد .

استفاده از این برنامه بسیار ساده است. شما می‌توانید برای هر یک از هزاران محصول فروخته شده در Overstock، از جمله مبلمان، فرش، کالاهای خانگی، دکوراسیون  و ... از یک تکنولوژی واقعیت مجازی منحصر به فرد استفاده کنید.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه