تصاویر جدید از نمونه واقعی و روشن گلکسی اس 8

سامسونگ احتمالا در ماه مارس از Galaxy S8 رونمایی می‌کند اما اکنون نیز، با عکس‌های لورفته، می‌توانیم از طراحی گوشی باخبر شویم.

تصاویر جدید از نمونه واقعی و روشن گلکسی اس 8

تاکنون چند بار عکس‌های گلکسی اس 8 سامسونگ لو رفته است و تا حدودی با طراحی‌اش آشنا شده‌ایم. اما در میان این تصاویر کمتر عکس واقعی از این گوشی دیده‌ایم.

حالا عکس جدیدی ازدستگاه فاش شده که به نظر می‌رسد عکسی حقیقی باشد. این عکس با سایر عکس‌های فاش‌شده مطابقت دارد؛ نه خبری از دکمه خانه در جلو گوشی هست و نه دکمه خازنی دیگری، نمایشگر گوشی در دو طرف خمیده است و اسکنر عنبیه نیز به چشم می‌خورد.

اما چیزی که در این میان جذاب است  نمایشگر گوشی است که روشن است و رابط کاربری را به ما نشان می‌دهد. دکمه‌های پشتیبان در سمت راست هستند؛ همان چیزی که از سامسونگ انتظار می‌رود. رابط کاربری اپلیکیشن‌های نمایشگر خمیده همچون گلکسی اس 7 اج به چشم می‌خورد. این رابط کاربری میانبری برای اپلیکیشن‌ها و برخی ویژگی‌های کاربردی است. در نهایت می‌توانیم ویژگی Always-on را ببینیم.

مثل همیشه، نمی‌توان مطمئن بود که این شایعات حتما به حقیقت بپیوندند و به همین خاطر تا زمان معرفی رسمی گوشی باید منتظر بمانیم.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه