افزایش ارزش سهام آمازون تا سال ۲۰۲۲

تجزیه و تحلیل های موسسه "وولفه ریسرچ" و "مونسه کرسپی" نشان می دهد ارزش سهام آمازون به 2000 دلار در هر سهم خواهد رسید.

افزایش ارزش سهام آمازون تا سال ۲۰۲۲

 تجزیه و تحلیل های موسسه “وولفه ریسرچ” و “مونسه کرسپی” نشان می دهد ارزش سهام آمازون به 2000 دلار در هر سهم خواهد رسید که با توجه به میزان سهام کنونی در بازار، آمازون تنها به یک سال زمان برای تبدیل شدن به شرکتی با ارزش 1 تریلیون دلار نیاز دارد.
به گزارش عصر ارتباط، این برآورد جدید 29 درصد بیشتر از تخمین 773.8 میلیارد دلاری روز دوشنبه است که در صورت تحقق، بیش از مجموع ارزش بازار شرکت های ” والمارت” و ” علی بابا” خواهد بود که دو خرده فروش بزرگ دیگر در جهان هستند.

به گفته این موسسه، بسیاری از منابع درآمدزای این شرکت تا چهار سال آینده تقریبا دو برابر خواهد شد و به حدود 500 میلیارد دلار خواهد رسید. رویکرد آمازون در تبلیغ کسب و کار خود از مهم ترین عوامل پیشران رشد این شرکت خواهد بود، چرا که تغییر رویکرد از تبلیغات سنتی به آنلاین باعث صرفه جویی در مصرف دلار به نسبت شرکت هایی چون گوگل و فیس بوک شده است.
طبق داده های جمع آوری شده توسط بلومبرگ، از نظر تیلز ارزش سهام آمازون از 1750 دلار به 1850 دلار افزایش پیدا خواهد کرد که بالاتر از سطح هدف گذاری شده 1701 دلاری است. همچنین آمازون حتی می تواند زودتر از انتظار موسسه تیلز به سطح یک تریلیون دلاری برسد. –