سرایت شوخی‌های ماه آوریل به نقشه گوگل

گوگل مپ به مناسبت روز نخست آوریل ،روزی که به دروغ اوریل نیز مشهور است، بازی معمایی والدو کجاست را به نقشه های خود افزود تا شاید سر کاربران را به چیزی غیر از دروغگویی گرم کند.

سرایت شوخی‌های ماه آوریل به نقشه گوگل

گوگل مپ به مناسبت روز نخست آوریل ،روزی که به دروغ اوریل نیز مشهور است، بازی معمایی والدو کجاست را به نقشه‌های خود افزود تا شاید سر کاربران را به چیزی غیر از دروغگویی گرم کند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از mashable، شوخی‌های ماه آوریل به نقشه‌های گوگل هم سرایت کرده و کاربران با استفاده از عبارت Where's Waldo  می‌توانند، وارد یک بازی سرگرم کننده شوند .

این بازی که بر اساس یک شخصیت کارتونی طراحی به شما امکان می‌دهد تا والدو  را در سراسر جهان جست‌وجو کنید. نقشه‌های گوگل همیشه در ردیابی خوب عمل می‌کنند و  برای روز نخست آوریل نیز این نقشه به جهانیان کمک می‌کند تا والدو را پیدا کنند.

اما چگونه می‌توان وارد این بازی شد؟ ابتدا باید نقشه گوگل را روی تلفن هوشمند خود دانلود کرده و یا نسخه دسکتاپ خود را به روزرسانی کنید ، سپس روی کاراکتر طلایی آب نباتی که در کنار صفحه شما تکان می‌خورد، ضربه بزنید و بازی را برای رفتن به یک ماجراجویی جهانی پرتلاش دنبال کنید.

بازی شامل دزدان دریایی ، و جمعی از همراهان والدو می‌شود این بازی شما را به مکان‌های مختلفی می‌برد که هرگز تصورش را هم نمی‌کردید . درواقع  گوگل بازیکنان را تشویق می‌کند تا با کمک هشتگ والدو را پیدا کن، مرحلهبه مرحله صعود را تجربه کنند .