گوشی‌های ارزان قیمت پیکسل، رقیب سرسخت اپل و سامسونگ!

شرکت آلفابت که امروزه گوگل بخشی از آن است، قصد دارد در زمینه تولید گوشی های هوشمند با اپل و سامسونگ رقابت کند و از همین رو مجموعه گوشی های پیکسل را تولید کرده است.

گوشی‌های ارزان قیمت پیکسل، رقیب سرسخت اپل و سامسونگ!

شرکت آلفابت که امروزه گوگل بخشی از آن است، قصد دارد در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند با اپل و سامسونگ رقابت کند و از همین رو مجموعه گوشی‌های پیکسل را تولید کرده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر با این حال استقبال از گوشی پیکسل در بازار هرگز در حد بالایی نبوده است. ظاهرا یکی از علت‌های این امر گران قیمت بودن همه مدل‌های گوشی پیکسل تشخیص داده شده و گوگل از همین رو می‌خواهد مدل‌های ارزان تری از آن را هم روانه بازار کند.

قرار است این مدل‌های ارزان قیمت تر برای استفاده مردم در برخی بازارهای نوظهور و از جمله در کشور هند طراحی و روانه بازار شوند. هند از نظر تعداد کاربران تلفن همراه در جهان دومین کشور مهم جهان است.

با توجه به اینکه درآمد سرانه مردم در هند از ۱۶۷۰ دلار فراتر نمی‌رود، بسیاری از مردم این کشور ترجیح می‌دهند گوشی‌های گران قیمتی مانند پیکسل ۲ یا گالکسی اس ۹ را نخرند.

هنوز در مورد ویژگی‌های و امکانات این گوشی خبری در دست نیست، اما احتمال می‌رود گوشی یادشده در اوایل یا اواسط تابستان به بازار بیاید.