عرضه Nova 3e هواوی در بازار موبایل کشور

 جدیدترین محصول شرکت هواوی با نام هواوی Nova 3e بزودی وارد بازار موبایل ایران می شود. 

عرضه Nova 3e هواوی در بازار موبایل کشور

 جدیدترین محصول شرکت هواوی با نام هواوی Nova 3e بزودی وارد بازار موبایل ایران می‌شود. 

به گزارش عصر ارتباط به نقل از کلیک، رده متوسط گوشی‌های هوشمند یک بخش در حال رشد است که به مشتریان امکانات پیشرفته را با قیمت‌های معقول قیمت ارائه می‌دهد. هواوی دارای طیف گسترده‌ای از گوشی‌های هوشمند است که از دستگاه لوکس تا رده‌های متوسط می‌تواند هر طیف مصرف‌کننده را در بر بگیرد. سری Nova دارای سابقه‌ای از ویژگی‌های نوآورانه برای کاربران با قیمت‌های معقول است که تعهد هوآوی به رده گوشی‌های هوشمند متوسط را تضمین می‌کند.

هواوی شرکتی است به‌طور مداوم مرز قابلیت‌های دوربین گوشی‌های هوشمند خود را به جلو برده و برخی از پیشرفته‌ترین ویژگی‌ها را در رده قیمت‌های میان رده ارائه داده است. سری Nova یکی از محصولات قابل‌توجهی از این برند است که ویژگی‌های مطرحی از جمله دوربین جلو 20 مگاپیکسلی برای اولین بار در محصولات میان رده در آن معرفی شده است. از ویژگی‌های پیشرفته مانند بهینه‌سازی نور کم، تکنولوژی سه بعدی تشخیص چهره، افزایش رنگ، روشنایی و وضوح، حالت‌های زیبایی و حالت پرتره و توانایی ثبت تصویر با ژست‌های حرکتی را شامل می‌شود. به لطف الگوریتم‌های مختلف هوشمند سازی، تصاویر سلفی اکنون چشمگیرتر از همیشه شده است Huawei nova 2 plusکه اواسط سال گذشته معرفی شد، تقاضای استثنایی را در بازار کشور ما دریافت کرد که در قیاس با رقبا بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

هواوی در Nova 3e تمام تلاش خود را کرده است که با بهره گیری از FullView Display 2.0 بتواند تجربه کاربری بهتری را در میان گوشی‌های میان رده در اختیار کاربران خود قرار دهد. اما این پایان رشد تکنولوژیک صفحه نمایش‌های FullView نیست و هواوی تلاش خود را در جهت توسعه و به کارگیری صفحه نمایش‌های بدون حاشیه در تجهیزات بیشتری انجام می‌دهد.

گفتنی است که این گوشی در سایر کشورها با نام Huawei P20 Lite عرضه شده ولی در بازار کشور ما این مدل با نام Nova 3e عرضه خواهد شد.

نقد و بررسی بازی