استخدام رتبه‌های برتر مسابقات بین‌المللی و ربوکاپ در دانشگاه آزاد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: افرادی که در دوره سیزدهم مسابقات ربوکاپ و دوره های پیشین حائز رتبه برتر شده استخدام دانشگاه آزاد اسلامی می شوند و از این افراد برای تجاری محصولاتشان حمایت خواهد شد.

استخدام رتبه‌های برتر مسابقات بین‌المللی و ربوکاپ در دانشگاه آزاد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی‌گفت: افرادی که در دوره سیزدهم مسابقات ربوکاپ و دوره‌های پیشین حائز رتبه برتر شده استخدام دانشگاه آزاد اسلامی‌می‌شوند و از این افراد برای تجاری محصولاتشان حمایت خواهد شد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد رهبر روز پنجشنبه (16 فروردین) در افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران اظهار کرد: دانشجویان و برگزیدگان دوره‌های مختلف این مسابقات در عرصه‌های بین‌المللی اثبات شده‌اند اما کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند.
وی با تشکر از برگزارکنندگان این رویداد علمی‌که باعث تشویق جوانان و دانشمندان آینده کشور است و شرکت‌کنندگان در مسابقات که با عزم و اراده در این عرصه بین‌المللی مشارکت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه، عرصه نمایش قدرت و اقتدار جوانان ماست که توانستند شعار «ما می‌توانیم» را به «ما توانستیم» تبدیل کنند.
رهبر با اشاره به اینکه جوانان ایرانی خود را در رقابتی بین‌المللی محک می‌زنند، تاکید کرد: این نمایشگاه «اثبات خودباوری» است تا جوانان باور کنند نه تنها چیزی از جهان کم ندارند، بلکه می‌توانند در عرصه‌های بین‌المللی دنیا را نیز پشت سر بگذارند.
رئیس دانشگاه آزاد، مسابقات و نمایشگاه بین‌المللی ربوکاپ را آغاز یک حرکت دانست و بیان کرد: ماندن در این مرحله شایسته نیست بلکه این مسیر باید به فتح قله‌های بزرگ علمی‌ختم شود.
رهبر تاکید کرد: در سال حمایت از تولید داخلی باید بتوانیم محصولات با کیفیت تولید کنیم تا در سطح بین‌المللی رقابت کنیم و این نمایشگاه نمایش قدرت علمی‌است و باید اثبات کنیم که قادریم از علم، به تولید ثروت برسیم.
سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران 2018 از صبح امروز، 16 فروردین ماه با رقابت 478 تیم از 12 کشور جهان از جمله ترکیه، آلمان، چین، آمریکا، هلند، فرانسه، انگلیس، پرو، هند، سنگاپور و کره جنوبی در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
این رقابت‌ها که تا 18 فروردین ماه ادامه خواهد داشت در 26 لیگ برگزار می‌شود و بخش‌های دانشجویی با 10 لیگ و 132 تیم، لیگ دانش آموزی با 193 تیم، بخش شبیه سازی با 5 لیگ و 60 تیم و بخش کاربردی با 4 لیگ و 93 تیم در آن حضور خواهند داشت.