در سال 2022 در هتل فضایی اتاق رزرو کنید!

یک استارت آپ قصد دارد هتلی در فضا بسازد و از سال ۲۰۲۲ پذیرش مهمان را آغاز کند. هزینه سفری ۱۲ روزه به این هتل از ۹.۵ میلیون دلار آغاز می شود.

در سال 2022 در هتل فضایی اتاق رزرو کنید!

یک استارت آپ قصد دارد هتلی در فضا بسازد و از سال ۲۰۲۲ پذیرش مهمان را آغاز کند. هزینه سفری ۱۲ روزه به این هتل از ۹.۵ میلیون دلار آغازمی‌شود.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، تا چهار سال دیگر توریست‌های ثروتمندمی‌توانند به هتلی در فضا سفر کنند.

درهمین راستا استارت آپ Orion Span تصمیم دارد ایستگاه فضایی Aura Station خود را در اواخر ۲۰۲۱ میلادی افتتاح کند و از ۲۰۲۲ پذیرای مهمانان در آن باشد.

فرانک بانگر مدیر ارشد اجرایی این شرکتمی‌گوید: ما نخستین هتل فضایی لوکس رامی‌سازیم. بهای اقامتی ۱۲ روزه در این  ایستگاه از ۹.۵ میلیون دلار آغازمی‌شود. البته این قیمت کمتر از بهایی است که توریست‌های فضایی پیشین پرداخت کرده‌اند. 

در سال 2022 در هتل فضایی اتاق رزرو کنید!

از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ تعداد ۷ شهروند در کل ۸ سفر به ایستگاه فضایی بین المللی داشته‌اند. آنها برای هر سفر مبلغی حدود ۲۰ تا ۴۰ میلیون دلار پرداخت کرده‌اند.

او افزود: به تازگی فناوری و نوآوری‌های زیادی فراهم شده تا در ایستگاه‌های فضایی از اتوماسیون بیشتری استفاده شود. به این ترتیب نیازی به راهپیمایی در فضا یا انجام فعالیت‌هایی خارج از فضاپیما نخواهد بود.  

بانگر دیروز برنامه احداث این هتل را در اجلاس Space۲.۰ اعلام کرد.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه