جزئیات شارژر بی سیم گلکسی اس 8 فاش شد

اطلاعاتی از شارژر بی‌سیم گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس منتشر شده است که طبق آن، این شارژر از آداپتور USB-C پشتیبانی می‌کند.

جزئیات شارژر بی سیم گلکسی اس 8 فاش شد

تاکنون اخبار و تصاویر مختلفی در مورد گلکسی اس 8 منتشر شده است و تقریبا با جزئیات سخت‌افزاری و طراحی ظاهری پرچم‌دار جدید سامسونگ آشنا هستیم. گلکسی اس 8 اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که از تراشه اسنپدراگون 835 استفاده می‌کند. از نظر طراحی نیز دچار تحولاتی شده و از لبه‌های منحنی برخوردار خواهد بود.

در هر صورت، به نظر می‌رسد که تحولات رخ داده در گلکسی اس 8 تنها به مواردی که ذکر شد خلاصه نمی‌شود و در لوازم جانبی این گوشی هوشمند نیز شاهد ویژگی‌های جالبی خواهیم بود.

سامسونگ یکی از کمپانی‌هایی است که در چند سال اخیر توجه ویژه‌ای به قابلیت شارژ بی‌سیم نشان داده است. به نحوی که گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج در سال ۲۰۱۵۵ مجهز به شارژر بی‌سیم بودند.

سپس ویژگی شارژ بی‌سیم به یک استاندارد برای پرچم‌داران سامسونگ تبدیل شد و محصولاتی مانند گلکسی نوت 5، گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج نیز از این قابلیت برخوردار بودند. حال به نظر می‌رسد که شارژر بی‌سیم راه خود را به گلکسی اس 88 و گلکسی اس 8 پلاس باز کرده است.

در گزارشی که منتشر شده است، می‌توان شماره مدل و جزئیات شارژر بی‌سیم گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را مشاهده کرد. این گوشی‌های هوشمند به ترتیب از شماره مدل SM-G950 و SMG955 بهره می‌برند. شارژر بی‌سیمی که برای این تلفن‌های هوشمند ساخته شده است نیز از شماره مدل EM-PG950 برخوردار است.

تفاوت زیادی میان شارژر بی‌سیم گلکسی اس 8 با گلکسی اس 7 وجود ندارد و تفاوت اصلی در آداپتور است. مدل قدیمی تنها از آداپتورهای میکرو یو‌اس‌بی پشتیبانی می‌کرد؛ اما مدل جدید با آداپتورهای یو‌اس‌بی نوع سی سازگار خواهد بود.

همانطور که مشاهده کردید اطلاعات زیادی از لوازم جانبی گلکسی اس 8 در اختیار نداریم؛ اما انتظار داریم همراه با پرچم‌دار جدید سامسونگ، قاب‌های محافظ و همچنین قلم S Pen عرضه شود.

با در نظر گرفتن گزارش‌های قبلی، سامسونگ می‌خواهد در ۹ فروردین ۹۶ از گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس رونمایی و در ۱ اردیبهشت آن‌ها را به بازار عرضه کند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه