امکان پاک کردن پیام‌های ارسالی فیس‌بوک تا قبل از رسیدن به مقصد

به دنبال افشای دسترسی شرکت کمبریج آنالیتکا به پیام‌های خصوصی و اطلاعات میلیون‌ها کاربر فیس‌بوک، حالا اطلاعات تازه‌ای در مورد فرایندهای درونی این شرکت افشا شده است.

امکان پاک کردن پیام‌های ارسالی فیس‌بوک تا قبل از رسیدن به مقصد

به دنبال افشای دسترسی شرکت کمبریج آنالیتکا به پیام‌های خصوصی و اطلاعات میلیون ها کاربر فیس‌بوک، حالا اطلاعات تازه‌ای در مورد فرایندهای درونی این شرکت افشا شده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، روز گذشته افشا شد که فیس بوک تعدادی از پیام های خصوصی مارک زاکربرگ را که برای افرادی در این شرکت و از طریق پیام رسان خود این شرکت ارسال شده بودند را پاک کرده است.

به دنبال افشای این مساله فیس بوک در این زمینه واکنش نشان داده و علت پاک کردن پیام های ارسالی زاکربرگ از پیام رسان فیس بوک را حفاظت از ارتباطات و پیام های رد و بدل شده مدیران ارشد این شرکت توصیف کرده است.

قرار است افشای این مساله موجب ارائه خدمات جدیدی به همه کاربران فیس بوک شود که عبارت است از امکان پاک کردن پیام‌های ارسالی با پیام رسان فیس بوک. در واقع کاربر از این طریق می تواند قبل از به مقصد رسیدن پیام ارسالی هم آن را پاک کند.

برای استفاده از این قابلیت زمان سنجی هم توسط کاربران قابل استفاده است تا پیام ارسالی بعد از سپری شدن موعد مقرر پاک شود. قرار است در آینده امکانات بیشتری هم به این زمان سنج اضافه شود.