برخورد پلیس فدرال با سایت‌های قاچاق کارگران جنسی

دولت آمریکا سایت Backpage.com را تعطیل کرده است، این سایت در زمینه انتشار انواع تبلیغات تجاری و برخی انواع تبلیغات محرمانه و خاص و حتی مجرمانه فعالیت می کرد.

برخورد پلیس فدرال با سایت‌های قاچاق کارگران جنسی

دولت آمریکا سایت Backpage.com را تعطیل کرده است، این سایت در زمینه انتشار انواع تبلیغات تجاری و برخی انواع تبلیغات محرمانه و خاص و حتی مجرمانه فعالیت می‌کرد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، اطلاعیه تعطیلی این سایت برروی خود آن درج شده و وزارت دادگستری آمریکا هم این موضوع را تایید کرده است.

این وب سایت توسط پلیس فدرال آمریکا تعطیل شده و قرار است به زودی در موردعلل این امر اطلاعات بیشتری منتشر شود. سایت یادشده به علت دخالت در قاچاق کارگران جنسی از طریق بخش خدمات بزرگسالان خود در سال‌های اخیر به شدت بحث انگیز شده بود.

به دنبال بالا گرفتن نگرانی‌ها در این زمینه مدیر سایت یادشده دستگیر شد و بخش خدمات بزرگسالان از سایت یادشده حذف شد. البته مناقشه در مورد برخی خدمات تبلیغاتی و تجاری نامناسب دیگر در این سایت ادامه داشت.

ماه گذشته کنگره آمریکا مصوبه‌ای جنجالی را به تصویب رساند که به موجب آن پلیس و مقامات قضایی این کشور حق دارند با سایت‌های ارائه دهنده خدمات آنلاین قاچاق کارگران جنسی و دیگر سایت‌های مشابه مقابله کنند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه