معرفی نسل جدید لپ‌تاپ های گیمینگ شرکت Dell

شرکت Dell یکی از کمپانی‌های مطرح در زمینه تولید ‌لپ‌تاپمحسوب می‌شود. به تازگی نسل جدید ‌لپ‌تاپهای گیمینگ Dellمعرفی شده‌اند.

معرفی نسل جدید لپ‌تاپ های گیمینگ شرکت Dell

شرکت Dell یکی از کمپانی‌های مطرح در زمینه تولید ‌لپ‌تاپمحسوب می‌شود. به تازگی نسل جدید ‌لپ‌تاپهای گیمینگ Dellمعرفی شده‌اند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از کلیک، در حال حاضر می‌توان با اکثر ‌لپ‌تاپهای موجود در بازار به انجام بازی‌های ویدیویی پرداخت. با این وجود اگر کاربر خواهان اجرای بازی‌های با گرافیک بالا باشد، باید هزینه زیادی را برای تصاحب دستگاه‌های مناسب پرداخت کند. معمولا برای اجرای بهترین بازی‌های روز با تنظیمات بالا، کاربر باید نزدیک به 2000دلار و یا بیشتر هزینه کند.

شرکت Dellمحصولات گیمینگ خود را تحت برند Alienware روانه بازار می‌کند که البته این محصولات قیمت بالایی دارند و تمامی‌کاربران قادر به خرید آن‌ها نیستند. شرکت Dellبرای این مشکل راه حلی پیدا کرده است. به تازگی نسل جدید ‌لپ‌تاپهای گیمینگ Dellدر سری G معرفی شده اند. این محصولات با توجه به مشخصات فنی قیمت‌های مختلفی دارند.

نسل جدید ‌لپ‌تاپهای گیمینگ Dell دارای سه محصول G5 ،G3 و G7 است. مدل G3 در دو نسخه مجهز به نمایشگر 15 و 17 اینچی روانه بازار می‌شود. کاربران برای اجرای بازی توسط این ‌لپ‌تاپباید به کارت گرافیک انویدیا GTX 1050 مورد استفاده در آن اعتماد کنند. در بالاترین نسخه این دستگاه به پردازنده نسل هشتم اینتل Core i7 و حافظه SSD مجهز می‌شود.

اگر کاربر خواهان قدرت بیشتری باشد می‌تواند مدل G5 یا G7 را خریداری کند. این دو ‌لپ‌تاپبه کارت گرافیک انویدیا GTX 1060 با 6 گیگابایت حافظه اختصاصی GDDR5 مجهز می‌شود. Dellدر این محصولات از پردازنده نسل هشتم اینتل Core i7 استفاده کرده است البته کاربر می‌تواند مدل G7 را با پردازنده Core i9 سفارش دهد 

مدل‌های G5 و G7 می‌توانند به صورت سفارشی با نمایشگر 4K در اختیار خریدار قرار بگیرند. نسل جدید ‌لپ‌تاپهای گیمینگ Dell قیمت مناسبی دارد. قیمت پایه مدل G3 در نسخه‌های 15 اینچی و 17 اینچی به ترتیب برابر با 749.99 و 1099.99 دلار است. دو مدل G5 و G7 نیز با قیمت‌های پایه 949.99 و1099.99 دلار به فروش خواهند رسید.