به زودی، منتظر محصول جدیدی از Spotify باشید!

برخی از رسانه‌ها گزارش داده‌اند که Spotify با برگزاری مراسمی در ۲۴ آوریل (۴ اردیبهشت) قصد دارد از یک محصول یا سرویس جدید رونمایی کند.

به زودی، منتظر محصول جدیدی از Spotify باشید!

برخی از رسانه‌ها گزارش داده‌اند که Spotify با برگزاری مراسمی در ۲۴ آوریل ( ۴ اردیبهشت) قصد دارد از یک محصول یا سرویس جدید رونمایی کند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از ایسنا،  (Spotify) که یک نرم‌افزار و رسانه پخش آنلاین و جاری موسیقی، پادکست و ویدئوست، به طور رسمی در سال ۲۰۰۸ میلادی راه‌اندازی شد و از آن زمان نیز با افزودن قابلیت‌های بسیاری، توانسته است توجه بخش اعظمی از کاربران گوشی‌های هوشمند را به خود جلب و طرفداران زیادی برای خود دست و پا کند.

 از مهم‌ترین رقیبان  Spotify می‌توان به نرم‌افزار مشابه اپل موزیک اشاره کرد که کاربران گوشی‌های آیفون از آن استقبال بی‌نظیری کرده‌اند.

Spotifyکه هفته گذشته سهام خود را برای نخستین بار به صورت عمومی عرضه کرد، توانست پیامد مثبتی را برای خود ایجاد کند تا بتواند دعوت نامه خود را برای مراسم و رویدادی که قرار است در تاریخ ۲۴ آوریل معادل ۴ اردیبهشت سال جاری میلادی در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا برگزار شود، منتشر کند.

بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان بر این باورند که Spotifyبه احتمال زیاد می‌خواهد از یک محصول یا سرویس جدید در این رویداد رونمایی و معرفی کند.

شنیده‌های قبلی حاکی از آن است که Spotifyدر حال توسعه دستیارهای صوتی برای اپلیکیشن خود است تا بتواند قابلیت‌ها و ویژگی‌های متعددی را برای کاربرانش ارائه دهد.

نرم افزار و اپلیکیشن Spotifyکه برای سیستم عامل اندروید، iOS ، ویندوز و مک قابل استفاده و اجراست، به کاربران این امکان را می‌دهد تا به صورت کاملا قانونی با رعایت حق کپی رایت و ناشران موسیقی، به صورت آنلاین موسیقی‌های مورد علاقه خود را جست‌وجو کرده و به آنها گوش بسپارند.