هارد دیسک های قدیمی خود را با محفظه‌های AD100 و AD300 اپیسر به روز کنید

آیا از زمانی که کامپیوترتان را ارتقا داده‌اید، هارد دیسک‌تان بلا استفاده شده است؟ به جای کنار گذاشتن هارد، با محفظه های خارجیAD100 و AD300اپیسر، میتوانید مجدد از آنها استفاده کنید. ​​​​​​​

هارد دیسک های قدیمی خود را با محفظه‌های AD100 و AD300 اپیسر به روز کنید

آیا از زمانی که کامپیوترتان را ارتقا داده‌اید،‌هارد دیسک‌تان بلا استفاده شده است؟ به جای کنار گذاشتن‌هارد، با محفظه‌های خارجیAD100 و AD300اپیسر، میتوانید مجدد از آنها استفاده کنید.

یک تجدید حیات برای‌هارد درایوهای استفاده نشده با عملکرد بالا

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی‌اپیسر، محفظه‌های جدید این برند به نام‌های AD100 و AD300 به صورت خاصی برای SSD و‌هارد اکسترنال‌های با ابعاد 9.5 میلیمتر و 7 میلیمتر 2.5 اینچ طراحی شده.  پورت‌های اینترفیس SATA III و USB 3.1 ، با پروتکل UASP بطور قابل ملاحظه ای سرعت ثابت و قابل توجه 400MB/s را به اثبات رسانده است که در مورد SSD‌ها در مقایسه با عدم استفاده از پروتکل UASP این سرعت تا 73% در خواندن افزایش سرعت نشان می‌دهد.

مواد با مقاومت بالا برای حفاظت بهتر

در مقایسه با‌هارد دیسک‌های معمولی، که با یک ساختار مکانیکی آسیب پذیری در برابر ضربه‌ها در طی حرکات ساخته شده اند، AD100 از فولاد و پلاستیکی که از مقاومت بالا برخوردار است ساخته شد تا حفاظت بهتری را برای مصرف کنندگان ایجاد کند. بافت پشت AD100 حس خوب لمسی را به شما میدهد که از سر خوردن از دست شما جلوگیری میکند. جنس بدنه AD300 از آلومینیوم ساخته شده که بدنه مات این محصول از به جا ماندن اثر انگشت شما بر روی آن جلوگیری میکند. برای عملکرد بهتر گرمازدایی، اپیسر سوراخ‌های خنک کننده در AD300 طراحی  کرده، که به طور موثر به افزایش تهویه هوا، نگه داشتن عملیات صاف با عمر طولانی تر کمک میکند.

هارد دیسک های قدیمی خود را با محفظه‌های AD100 و AD300 اپیسر به روز کنید​​​​​​​

نصب سه مرحله‌ای بدون ابزار

برای نصب راحت، AD100 و AD300 هر دو بدون نیاز به ابزار طراحی شده اند. شما تنها با 3 حرکت میتوانید‌هارد درایو را جا به جا کنید به این معنی که درب محفظه را باز کنید،‌هارد را داخل محفظه قرار دهید و درب محفظه را ببندید. سوئیچ ایمنی طراحی شده در AD300 به شما امکان باز و بسته کردن سریع را میدهد در عین حال درایو داخل این محصول را ایمن نگه می‌دارد.

AD100 با ضخامت 13 میلیمتر ساخته شده که به حمل و نقل راحت تر کمک میکند و در رنگ مشکی قابل ارائه است در حالی که AD300 در رنگ نقره ای تعبیه شده که بیانگر مدل‌های پیشرفته و مد است.