همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

بررسی موضوع فیلترینگ تلگرام در برنامه "360 درجه"

 بررسی موضوع فیلترینگ تلگرام در برنامه  360 درجه

یازدهمین قسمت از برنامه تلویزیونی «۳۶۰ درجه» سراغ موضوع فیلترینگ تلگرام رفته است. حرف و حدیث‌های مسئولان دولتی درباره تهدیدهای پیام‌رسان خارجی متفاوت است و گاهی ضد و نقیض.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی شبکه مستند،  تلگرام در روزهای امنیتی و پر آشوب دی ماه سال گذشته مختل شد. هر چند رییس‌ جمهور قول داده بود که هیچ انگشتی روی دکمه فیلتر نخواهد رفت اما تقریبا بسیاری مطمئن شدند که این پیام‌رسان پرحاشیه دیگر برگشت‌پذیر نیست. اوضاع که آرام‌تر شد دوباره تلگرام هم آزاد شد. امروز مسئولان دولتی معتقدند که بحران ارزی چند هفته گذشته هم بی‌ربط به موج سازی فضای مجازی و تلگرام نبوده است. مطرح شدن ارز گرام در بستر تلگرام هم باعث شده تا اوضاع دیگر فقط امنیتی ـ سیاسی نباشد. در این روزها بسیاری از حرف‌ها بر سر تهدیدات اقتصادی و اجتماعی پیام رسان غیر بومی است. دوربین «۳۶۰ درجه» سوال‌ها و حرف‌های مردم را با مسؤولان و کارشناسان در میان گذاشته است.

«۳۶۰ درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم جامعه در طول یک هفته تهیه و تولید می‌شود. به‌روز و به لحظه بودن موضوعات از ویژگی‌های اصلی این برنامه تلویزیونی است.

«۳۶۰ درجه» با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمد هادی نعمت‌اللهی، جمعه هر هفته ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند پخش می‌شود.

درج دیدگاه

بررسی بازی