سرقت گوشی‌های اپل در 10 ثانیه

انتشار ویدئوی دزدی از یک فروشگاه اپل در شهر کانزاس آمریکا باعث تعجب و شگفتی کاربران شده و تصاویر مربوط به این دزدی به طور گسترده در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

سرقت گوشی‌های اپل در 10 ثانیه

انتشار ویدئوی دزدی از یک فروشگاه اپل در شهر کانزاس آمریکا باعث تعجب و شگفتی کاربران شده و تصاویر مربوط به این دزدی به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، دزدان گوشی‌های اپل در این فروشگاه که سه پسر جوان هستند با سرعت وارد فروشگاه مذکور شده و با خونسردی کامل و در عرض کمتر از 10ثانیه گوشی‌های مختلفی را به سرقت برده و به سرعت از محل می‌گریزند.

سرعت عمل و چابکی این دزدها تا بدان حد بالاست که تمامی‌افرادی که در فروشگاه در حال رفت و آمد هستند، غافلگیر می‌شوند و برخی از آنها اصلا متوجه حادثه رخ داده نمی‌شوند.

یکی از افرادی که در این فروشگاه حضور داشته و مارگ دیکینسون نام دارد، تصاویر این دزدی را ضبط و بر روی حساب کاربری خود در فیس بوک منتشر کرده است.

وی می‌گوید قصد داشته با گوشی خود ویدئویی برای انتشار در شبکه اجتماعی اسنپ چت تهیه کند و زمانی که دکمه ضبط ویدئو را فشرده این دزدی آغاز شده بنابراین وی به طور اتفاقی تصاویر یادشده را ثبت کرده است. عوامل این سرقت هنوز شناسایی نشده‌اند.

ساخت دستگاه رمزگشای آیفون

ساخت دستگاه رمزگشای آیفون

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه