گوشی‌های هواوی با احساس می‌شوند!

استفاده از فناوری هوش مصنوعی در محصولات مختلف الکترونیکی روز به روز در حال افزایش است و حالا استفاده از آن در گوشی های همراه امکانات جدیدی را به ارمغان آورده است.

گوشی‌های هواوی با احساس می‌شوند!

استفاده از فناوری هوش مصنوعی در محصولات مختلف الکترونیکی روز به روز در حال افزایش است و حالا استفاده از آن در گوشی‌های همراه امکانات جدیدی را به ارمغان آورده است.

به گزارش عصر ارتباط، شرکت چینی هواوی قصد دارد با استفاده از یک دستیار هوش مصنوعی درک احساسات و عواطف را برای تلفن‌های همراه تولیدی خود ممکن کند و واکنش‌های احساسی را نیز توسط این گوشی امکان پذیر سازد.

هواوی قرار است در آینده با استفاده از فناوری هوش مصنوعی گوشی‌هایی تولید می‌کند که برای ارائه مشورت و پاسخ به کاربران خود شرایط احساسی و عاطفی وی را هم در نظر می‌گیرند و حتی می‌توانند کاربران را دلداری دهند.

این شرکت هنوز در این زمینه اطلاعات بیشتری ارائه نکرده، اما گفته می‌شود هوش مصنوعی مورد استفاده هواوی با بررسی دقیق تن و حالت صدا، شرایط چهره فرد و دیگر علائم احساسی قابل برآورد در مورد واکنش مناسب تصمیم می‌گیرد و به عنوان مناسب ممکن است برای آرام کردن کاربر عصبانی یک موسیقی مناسب را انتخاب و پخش کند.

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه